• Informacje na temat:

  angelina jolie nastolatka

Artykuły na temat: angelina jolie nastolatka
 • ...operacjom i schudła kilkadziesiąt kilo, by upodobnić się do Jolie. Początkowo Tahar cieszyła się z nagłej popularności, ale ilość negatywnych komentarzy była tak ogromna, że kobieta postanowiła wyznać prawdę(...) nosa.  Ostatnio zamieściła swoje zdjęcie bez makijażu. I kolejny raz zszokował ludzi, bowiem wygląda niemal jak normalna nastolatka.  Od razu pojawiły się jednak głosy, że wrzuciła po prostu zdjęcie...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt zrobią sobie tatuaże z okazji ślubu!

  Angelina Jolie (38 l.) i Brad Pitt (50 l.) postanowili w nietypowy sposób uczcić fakt, że się pobierają.

 • Angelina Jolie: Był we mnie mrok

  "Diabolina jest mroczną postacią, ja też kiedyś taka byłam" - przyznaje Angelina Jolie, odtwórczyni głównej roli w filmie "Czarownica".

 • Agnelina Jolie i Brad Pitt pełni obaw o córkę! Chce zmienić płeć! Pozwolą jej na to?

  Angelina Jolie (40 l.) i Brad Pitt (51 l.) mają wielkie serce i wychowują sześcioro dzieci, w tym troje adoptowanych. Mimo, że starają się swoim pociechom zapewnić wszystko to, co najlepsze, to nie omijają ich problemy wychowawcze. Ostatnio ich córka Shiloh (9 l.) miała oświadczyć, że chce zostać chłopcem!

 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

 • Angelina Jolie poświęci karierę dla dzieci

  Angie wie, że bycie nastolatkiem jest trudne. Sama w wywiadach często wspominała o swojej burzliwej młodości, zdradziła nawet kiedyś, że już w wieku 14 lat uciekła z domu, żeby zamieszkać z chłopakiem. Dlatego aktorka chce być pod ręką, kiedy jej własne pociechy zaczną dorastać. "Będą potrzebowały wielu rozmów i rad. Wiem to, bo sama dużo rozmawiałam ze swoją mamą" - mówi. Jolie daje sobie...

 • Bielizna dla Angelinie Jolie

  Brad Pitt wie jak poprawić humor swojej partnerce Angelinie Jolie. Amerykański gwiazdor podarował ukochanej na 38. urodziny bieliznę o wartości 3,5 tys. euro. Tego lata para ma się pobrać.

 • Pora zmienić Zosię!

  Koroniewską, czyli serialową Małgosią z "M jak miłość", bo przez te wszystkie lata bardzo się do niej przywiązałam. Gdybym mogła wybrać aktorkę, z którą zagram, postawiłabym na Angelinę Jolie. Jest...

 • Angelina Jolie: Zbyt idealny ideał?

  Zamiast z wężami, fotografuje się z dziećmi. Zamiast o seksie, opowiada o pokoju na świecie. Angelina Jolie przynudza?