• Informacje na temat:

  angelina jolie o polsce

Artykuły na temat: angelina jolie o polsce
 • Kilka dni temu internet obiegły przerażające zdjęcia 17-letniej mieszkanki Teheranu, która za wszelką cenę postanowiła upodobnić się do swojej idolki, Angeliny Jolie.  To oczywiście nie pierwszy raz(...) słowami. Nie odczuwam żadnej negatywnej reakcji" - zapewnia. Ciekawe, co o swej sobowtórce myśli sama Angelina? ***

 • Trzynastu kandydatów do Złotych Aniołów Tofifest 2014

  Festiwal filmowy Tofifest ujawnia selekcję konkursu głównego On Air. Wystartuje w nim trzynaście filmów z Ukrainy, Polski, Niemiec, Izraela, Słowenii, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii i Etiopii. W stawce znajdzie się budzący zachwyty krytyki gruziński "Corn Island", ukraiński epos o mistrzu kina Siergieju Paradżanowie oraz wyprodukowany przez Angelinę Jolie etiopski film "Difret".

 • Agnieszka Orzechowska (34 l.) postanowiła wykorzystać słoneczną pogodę i zrobiła sobie sesję zdjęciową topless nad jeziorem. Modelka, znana jako "polska Angelina Jolie", pozowała na kocu, eksponując jędrny biust i tatuaże. To pierwsza tego typu sesja od wypadku, który wydarzył się w 2014 roku - Orzechowska podczas jednej z imprez wypadła z pierwszego piętra kamienicy, tracąc na kilka miesięcy...

 • Zima tuż tuż, zbliżają się również Święta i z tej okazji mamy dla Was zabawę, w której możecie wygrać różne filmy na DVD. To może być świetny prezent dla najbliższych!

 • Angelina Jolie w Polsce

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie (36 l.) przyleciała w sobotę (22 października) do Polski z prywatną wizytą, by zwiedzić były obóz koncentracyjny w Oświęcimiu.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Farna okrzyknięta czeską Angeliną Jolie

  Ta młoda piosenkarka, pochodząca z Zaolzia, została niedawno okrzyknięta przez czeskie media ich... Angeliną Jolie.

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • Angelina Jolie uwodzi z plakatu "Salt"

  Patrząc na udostępniony w tym tygodniu plakat do filmu "Salt" Philipa Noyce'a, trudno uwierzyć, że pierwotnie reżyser chciał powierzyć główną rolę Tomowi Cruisowi. Na plakacie umieszczone jest pytanie "Kim jest Salt?". Pełne ustna i zmysłowe spojrzenie nie pozostawiają wątpliwości - Salt to Angelina Jolie .

 • Angelina Jolie uwodzi z plakatu

  Patrząc na udostępniony w tym tygodniu plakat do filmu "Salt" Philipa Noyce'a, trudno uwierzyć, że pierwotnie reżyser chciał powierzyć główną rolę Tomowi Cruisowi. Na plakacie umieszczone jest pytanie "Kim jest Salt?". Pełne ustna i zmysłowe spojrzenie nie pozostawiają wątpliwości - Salt to Angelina Jolie.

Dyskusje na temat: angelina jolie o polsce
 • Re: Serialowe rodzeństwa, czyli koneksje gwiazd "O mnie się nie martw"

  Boże ludzie co Wy bredzicie? Józef i Stefan to słabe imiona? Nepotyzm i układy w tzw. show biznesie w Polsce nie są niczym wyjątkowym... U nas zwyczajnie ciągle nie ma mody na zmianę nazwisk. Oczywiście Angelina Jolie nie ma nic wspólnego z Johnem Voightem, a Nick Cage z panem DePalmą... Zastanówcie się proszę kto wmawia Wam, że w Polsce wszystko jest złe, smutne i beznadziejne?

 • Re: Tam gdzie harnaś machał ciupagą

  filmie. Przykladem kobiety moze byc Angelina Jolie utozsamiana jako Lara Croft a majaca za soba wiele innych kasowych hitow.(...)Co do "syndromu Klossa" to nie swiadczy on zle o aktorze ale o rezyserach w Polsce ktorzy nie potrafia wykorzystac slawy i kultu twarzy wielu polskich aktorow do tworzenia dalszych super hitow