• Informacje na temat:

  angelina jolie oskar

Artykuły na temat: angelina jolie oskar
 • Angelina Jolie - filantropia nie na pokaz

  Angelina (32 l.) zasłużyła na nazywanie ją odważną kobietą i wielkim człowiekiem. Niezależnie od prywatnych problemów i nie najlepszego stanu zdrowia, aktorka pojechała do Iraku, do obozu uchodźców.

 • Angelina Jolie, amerykańska aktorka i laureatka Oskara za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki", chętnie zdradza intymne szczegóły swego małżeństwa z Billym Bobem Thorntonem. Ostatnio wyznała, że wraz z gwiazdorem filmu "Armageddon" prawie nie opuszcza sypialni i że oboje nie panują nad swoimi żądzami.

 • "Rybki z ferajny" w Wenecji

  Światowa premiera animowanego filmu "Rybki z ferajny" odbędzie się w piątek, 10 września, na historycznym Placu św. Marka w Wenecji. Na projekcji pod gwiazdami, która będzie częścią festiwalu filmowego w Wenecji, pojawią się m.in. Will Smith, Robert De Niro i Angelina Jolie, którzy użyczyli swych głosów bohaterom przebojowej animacji.

 • Wspiera Izrael. Jolie dołączy?

  Znany aktor, a prywatnie ojciec Angeliny Jolie, Jon Voight, przyleciał na półwysep Synaj. Wyraził nadzieję, że dołączy do niego córka, z którą nie jest już pokłócony.

 • Oscarowy wybór Polaków

  Angelina Jolie i Brad Pitt byliby najlepszymi prowadzącymi tegoroczną galę wręczenia Oscarów - wynika z ankiety, przeprowadzonej w styczniu wśród Polaków przez stację telewizyjną TCM.

 • Zdaniem amerykańskiej prasy brukowej, małżeństwo Melanie Griffith i Antonio Banderasa jest poważnie zagrożone. A wszystko z powodu filmów, w których przystojny Hiszpan gra z młodymi i atrakcyjnymi kobietami, o które Melanie jest po prostu zazdrosna.

 • Ang Lee nakręci remake "Kleopatry"?

  Ang Lee został oficjalnym kandydatem na reżysera filmu "Cleopatra: A Life", który będzie nową wersją superprodukcji Hollywood z lat sześćdziesiątych XX wieku z Elizabeth Taylor i Richardem Burtonem w rolach głównych.

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. Piętro odbyła się w sobotę, 10 grudnia, uroczysta premiera spektaklu "Po drodze do Madison".

 • Kinowe pojedynki

  Jeśli ktoś poczuł niedosyt po zeszłotygodniowym nieurodzaju premier, powinien poczuć się dziś usatysfakcjonowany. W kinach pełna różnorodność od policyjnych, animowanych i... trąbkowych pojedynków, po małżeńskie komedie i poważne hinduskie kino kobiece.

Wideo na temat: angelina jolie oskar
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...