• Informacje na temat:

  angelina jolie sesje zdjęciowe

Artykuły na temat: angelina jolie sesje zdjęciowe
 • Na noworodkowe sesje zdjęciowe decyduje się coraz więcej rodziców, i to nie tylko celebrytów. Aby takie fotografie były wspaniałą pamiątką i dobrą zabawą dla całej rodziny, dziecko musi mieć(...) Pitt i Angelina Jolie, Jessica Alba oraz Jennifer Lopez. Spośród polskich gwiazd na sesję z dziećmi zdecydowali się Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz...

 • Angelina Jolie urodziła bliźnięta!

  Amerykańska gwiazda filmowa 33-letnia Angelina Jolie urodziła w sobotę wieczorem, 12 lipca, w jednej z klinik w Nicei, bliźnięta - chłopca i dziewczynkę.

 • Agnieszka Orzechowska (34 l.) postanowiła wykorzystać słoneczną pogodę i zrobiła sobie sesję zdjęciową topless nad jeziorem. Modelka, znana jako "polska Angelina Jolie", pozowała na kocu, eksponując jędrny biust i tatuaże. To pierwsza tego typu sesja od wypadku, który wydarzył się w 2014 roku - Orzechowska podczas jednej z imprez wypadła z pierwszego piętra kamienicy, tracąc na kilka miesięcy...

 • Angelina Jolie o Kambodży

  Angelina Jolie po raz pierwszy opowiedziała publicznie o kampanii reklamowej dla francuskiego domu mody Louis Vuitton. Zdjęcia, na których Jolie prezentuje słynną torbę tej marki wykonano w Kambodży - kraju, który zupełnie odmienił życie aktorki.

 • Angelina urodziła

  Tym razem doniesienia są prawdziwe. W sobotę, 12 lipca, Angelina Jolie (33 l.) urodziła chłopca i dziewczynkę.

 • Brad fotografuje Angelinę

  Angelina Jolie i Brad Pitt musieli ocenzurować ostatnią sesję zdjęciową dla magazynu "W", gdyż fotografie, które zrobił Brad Pitt okazały się zbyt ostre.

 • Zdjęcia bliźniąt Jolie i Pitta już są!

  Zdjęcia bliźniąt Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały już opublikowane. Za wyłączne prawo do sesji zdjęciowej magazyn "People" zapłacił rodzicom 14 mln dolarów.

 • Naturalna Angelina Jolie

  Angelina Jolie postawiła na naturalność i prostotę. Aktorka zrezygnowała z makijażu, ubrań od projektantów i... butów na rzecz udziału w kampanii reklamowej marki Louis Vuitton.

 • Martyna Wojciechowska: Moja córka ma rodzeństwo

  ...sierotę. Mam wiele dzieci na świecie, którymi się zajmuję i o które się troszczę, ale wybrałam po prostu inną drogę. Angelina Jolie postanowiła te dzieci zabrać i wychować na sposób zachodni, na natomiast(...)Dziennikarka TVN ma 9-letnią córkę Marysię. Dziewczynka często towarzyszy jej podczas wizyt w telewizji, wystąpiła ze swoją sławną mamą także w sesji zdjęciowej dla jednej z gazet. W najnowszym...

 • B. Pitt: Nie mam romansu!

  Przedstawiciele Brada Pitta (41 l., "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) stanowczo dementują doniesienia, jakoby ich klient miała romans z Angeliną Jolie (30 l., "Aleksander" ). Kilkanaście dni temu media obiegły informacje, że aktorzy spędzili razem weekend w jednym z luksusowych hoteli w Kalifornii. Rzecznicy Brada Pitta nazywają te doniesienia "kompletnymi bzdurami".