• Informacje na temat:

  angelina jolie w polsce 2011

Artykuły na temat: angelina jolie w polsce 2011
 • Majdan o swoim ideale kobiety

  Radek Majdan był jednym z jurorów Miss Warszawy 2011. Jak każdy juror powiedział, że szuka w kandydatkach do tytułu "tego czegoś", ale w rozmowie z PAP Life zdradza więcej cech kobiecego ideału.

 • Ach, co to będzie za ślub

  ...pokrywają się z zaplanowaną wcześniej datą ślubu. Angelina Jolie i Brad Pitt - zaręczyli się w kwietniu. Tabloidy podają, że najgorętsza para pobierze się we wrześniu na południu Francji, co aktor(...), matka Pitta jest przeciwniczką małżeństw jednopłciowych. Angelina na palcu nosi pierścionek zaręczynowy z brylantem wart pół miliona dolarów. Anna Stachurska i Robert Lewandowski - para planuje pobrać...

 • Planete Doc: Nowe sekcje, nowe nagrody

  Herzog w 3D, Leth, Helmrich i Turturro, Łoziński, Drygas, Żmijewski i Goodall oraz nowe nagrody: dla najlepszych zdjęć filmowych i dokumentu o sztuce to największe atrakcje 8. edycji festiwalu Planete Doc.

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  Mija dokładnie 10 lat od debiutu teatralnego Anny Dereszowskiej. Aktorka znana z wielu ról teatralnych, filmowych i serialowych, od niedawna sprawdza się również w roli wokalistki. Prywatnie matka i rajdowiec, bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych Polek.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.