• Informacje na temat:

  angelina jolie waga

Artykuły na temat: angelina jolie waga
 • Wychudzona (?) Angelina Jolie na okładce zagranicznego magazynu. "34 dni bez jedzenia"

  Angelina Jolie (44 l.) ma poważne problemy ze zdrowiem? Aktorka od 34 dni prowadzi wyniszczającą głodówkę? Tak twierdzi jeden z zagranicznych magazynów. Na dowód publikuje zdjęcia, które jednak budzą wątpliwości...

 • Historie z życia i z kart literatury

  Film wojenny "Niezłomny", dramat "Whiplash", familijny "Paddington", biograficzne "Wielkie oczy", komedia "Dzikie historie", thriller "Son of a Gun" - w polskich kinach w pierwszy weekend 2015 roku będzie w czym wybierać.

 • Angelina Jolie waży tylko 35 kg? "Jej kości prawie pękają". Wszystko przez rozwód z Bradem Pittem!

  Zagraniczne media rozpisują się o kolejnych problemach zdrowotnych Angeliny Jolie (43 l.). Aż trudno w to uwierzyć...

 • Anoreksja Angeliny Jolie?

  Ciężko jest być cały czas w centrum zainteresowania i radzić sobie ze zjadliwą krytyką przy każdym wyjściu z domu. Angelina Jolie miała już dosyć ciągłych komentarzy dotyczących jej domniemanej utraty wagi i w ostatnio udzielonym wywiadzie poruszyła w końcu ten temat.

 • Angelina w ciąży?

  Jakby nie dość i tak już sporej gromadki dzieci oraz doniesień o kolejnych planach adopcyjnych, wieść niesie, iż Brad Pitt (43 l.) i Angelina Jolie (32 l.) spodziewają się następnego potomka.

 • Angelina Jolie tygrysicą

  Najsłynniejsza matka ostatnich tygodni - Angelina Jolie ( "Pan i Pani Smith" , "Lara Croft. Tomb Raider" ) użyczy swojego głosu animowanej mistrzyni sztuk walki - Tygrysicy - w produkcji DreamWorks "Kung Fu Panda" - podało "US Today".

 • 44 kg Angeliny Jolie

  W Los Angeles można zobaczyć obrazek, który nie jest przyjemny: dawna piękność Angelina Jolie (32 l.), uznawana przez wielu za symbol seksu, jest straszliwie wychudzona! Jej dawne kobiece krągłości zniknęły, a zamiast nich tu i ówdzie wystają jedynie kości.

 • Angelina Jolie waży tylko 44 kg!

  W Los Angeles można zobaczyć obrazek, który nie jest przyjemny: dawna piękność Angelina Jolie (32), uznawana przez wielu za symbol seksu nr 1, jest straszliwie wychudzona! Jej dawne kobiece krągłości zniknęły, zamiast nich tu i ówdzie wystają jedynie kości.

 • Jolie na drodze do anoreksji?

  Ciężko jest być cały czas w centrum zainteresowania i radzić sobie ze zjadliwą krytyką przy każdym wyjściu z domu. Angelina Jolie (32 l.)miała już dosyć ciągłych komentarzy dotyczących jej domniemanej utraty wagi i w ostatnio udzielonym wywiadzie poruszyła w końcu ten temat.

 • Angelina Jolie: Prośba do księcia Karola

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie (30 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ) jest tak zaniepokojona kryzysem państwowym w Sudanie, że zaapelowała o pomoc w rozwiązaniu wewnętrznych problemów tego afrykańskiego kraju do samego księcia Karola. Gwiazda uwrażliwiała już na sytuację w Sudanie prezydenta RPA Nelsona Mandelę oraz George'a Clooney'a.