• Informacje na temat:

  angelina jolie zazdrosna

Artykuły na temat: angelina jolie zazdrosna
 • Brad Pitt wyjawi wszystkie sekrety Angeliny Jolie?

  To najgłośniejsze i najszerzej komentowane rozstanie w Hollywood. Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) rozwodzą się i stoczą w sądzie prawdziwą batalię o prawo do opieki nad dziećmi. Mówi się, że aktor ujawni mroczne sekrety żony. Przekonuje, że ma ich na swoim koncie całkiem sporo.

 • Zdaniem amerykańskiej prasy brukowej, małżeństwo Melanie Griffith i Antonio Banderasa jest poważnie zagrożone. A wszystko z powodu filmów, w których przystojny Hiszpan gra z młodymi i atrakcyjnymi kobietami, o które Melanie jest po prostu zazdrosna.

 • "Na dobre i na złe“: Staszek odwoła ślub z Leną!

  .... Beznadzieja, co? - skwituje Witek.  Ślub z... Angeliną Jolie Lena przypomni sobie, że Witek miał mieć tego wieczora dyżur. - Nie mogłem przegapić ostatniej okazji - rzuci. - Kiedy stałeś się taki sentymentalny? - zdziwi się Starska. - Mam nadzieję, że ty też dotrzymasz mi towarzystwa, kiedy Angelina Jolie zgodzi się wyjść za mnie? - Angelina Jolie? - zapyta Lena. - Zazdrosna...

 • Pitt i Jolie: Poważny kryzys?

  Dopiero co zostali rodzicami. Bez przerwy pojawiają się na okładkach niemal wszystkich czasopism na świecie. Mają wszystko.....oprócz szczęścia? Niedawno wybrani najseksowniejszą parą Hollywood, Angelina Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) i Brad Pitt (42 l., "Troja" ) są pod baczną obserwacją mediów, bowiem pojawiły się pogłoski o tym, że para przeżywa kryzys.

 • Romatyczna dziewczyna

  Niedawno wróciła Pani z festiwalu filmowego w Cannes. Z kim udało się spotkać i porozmawiać? – Rozmawiałam z Woody Allenem o jego nowym filmie „Północ w Paryżu”. Spotkałam się z Angeliną Jolie(...) typ kobiety, która zawsze zwraca uwagę mężczyzn. Kinga będzie o nią bardzo zazdrosna. Czyli to taka kobieta fatalna? – Wolę nie zdradzać, czy okaże się kobietą wykorzystującą mężczyzn do swoich...

 • Wyznania niani Angeliny Jolie

  Niania dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta opowiedziała na łamach jednego z tabloidów o życiu słynnej hollywoodzkiej pary.

 • Zazdrosny eks-mąż Angeliny

  Billy Bob Thornton, od pięciu lat były mąż Angeliny Jolie, jest chyba nadal zazdrosny o swoją eks-żonę. Z lubością korzysta z okazji, by publicznie "wbić szpilę" Bradowi Pittowi i jego partnerce.

 • "Czarownica": Angelina Jolie z rogami

  Zrealizowany z wielkim rozmachem film "Czarownica", z Angeliną Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disnejowskiej "Śpiącej królewny". Diabolina po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya.

 • Lara Croft kontra U2

  Po 20 latach istnienia irlandzka formacja U2 niespodziewanie stanęła na skraju rozpadu. Stało się tak z powodu Angeliny Jolie, seksownej aktorki amerykańskiej, która wzięła udział w teledysku do piosenki "Elevation". Jak ujawnił Bono, członkowie grupy byli bardzo zazdrośni, że to gitarzysta The Edge pojawił się u boku filmowej Lary Croft.

 • Polka z De Niro, Banderasem i Jolie

  Ma dwie wielkie pasje - dziennikarstwo i aktorstwo. Dla "Dzień Dobry TVN" rozmawia z zagranicznymi gwiazdami kina, a w "M jak miłość" gra Monikę.

Wideo na temat: angelina jolie zazdrosna
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...