• Informacje na temat:

  angelina po mastektomii

Artykuły na temat: angelina po mastektomii
 • Angelina Jolie przeszła podwójną mastektomię

  Angelina Jolie (37 l.) prewencyjnie zdecydowała się na usunięcie piersi, tłumacząc, że jej matka chorowała na raka i zmarła, mając 56 lat.

 • Angelina Jolie: Przeszłam operację usunięcia jajników

  Angelina Jolie napisała na łamach wtorkowego "New York Timesa", że w ubiegłym tygodniu z obawy przed rakiem przeszła profilaktyczną operację usunięcia jajników i jajowodów. Prawie dwa lata temu gwiazda zdecydowała się na prewencyjną podwójną mastektomię.

 • Angelina Jolie przejdzie kolejną operację!

  Angelina Jolie po zabiegu mastektomii podda się kolejnej operacji. Aktorce zostaną usunięte jajniki.

 • Mastektomia Angeliny Jolie to "tchórzostwo"?

  Amerykańska wokalistka Melissa Etheridge musi tłumaczyć się z krytyki pod adresem aktorki Angeliny Jolie.

 • Angelina Jolie zamrozi jajeczka?

  Angelina Jolie (38 l.) pomimo zamiaru poddania się operacji usunięcia jajników, nie chce rezygnować z posiadania kolejnego biologicznego dziecka.

 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

 • Angelina Jolie ma "poważne problemy ze zdrowiem"!

  W zeszłym roku żona Brada Pitta z powodu genetycznych obciążeń zdecydowała się na zabieg podwójnej mastektomii. O usunięciu piersi przez Angelinę pisały chyba wszystkie media na świecie. Aktorka po(...) może zrozumieć, czemu w tej sytuacji nadal tyle pali. Angelina ma poważne problemy ze zdrowiem, które jednak próbuje ukryć przed mediami" - wyznała osoba z otoczenia aktorki. Mamy nadzieję, że to tylko...

 • Płakała z powodu Angeliny!

  Jennifer Aniston płakała, kiedy przeczytała o podwójnej mastektomii Angeliny Jolie. "Była ogromnie zaskoczona, że Angelina podjęła tak dramatyczną i odważną decyzję" - mówi przyjaciółka aktorki.

 • Szokujące doniesienia tabloidu! Angelina Jolie umiera z powodu raka i anoreksji?!

  ...zareagował jednak portal GossipCop, który zajmuje się weryfikowaniem tego typu plotek! Dziennikarze serwisu przekonują na szczęście, że owe rewelacje są kompletnie nieprawdziwe. Przecież Angelina nigdy nie chorowała na raka, a jedynie znajduje się w grupie wysokiego ryzyka, co skłoniło ją w 2013 roku do wykonania zabiegu podwójnej mastektomii. "Historia o umierającej Jolie jest w stu procentach...

 • Dylematy po wyznaniu Angeliny Jolie

  Ujawnienie przez Angelinę Jolie podwójnej mastektomii wywołało w USA pozytywne reakcje. Ale eksperci wskazują, że nie wszystkie kobiety stać na taką prewencję; są też obawy, że decyzja aktorki skłoni do zabiegu kobiety, dla których nie jest on konieczny.

Wideo na temat: angelina po mastektomii
 • Kasia Figura o mastektomii: Nie wiem, czy miałabym taką odwagę jak Angelina Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. - Jestem absolutnie za takimi działaniami. Nie wiem, czy miałabym tak wielką odwagę jak Angelina Jolie – mówi Katarzyna Figura.

 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...

 • Angelina Jolie przyznała się do problemów zdrowotnych. W ubiegłym roku zdiagnozowano u niej porażenie Bella

  W wywiadzie dla „Vanity Fair” Angelina Jolie przyznała się do problemów zdrowotnych. W ubiegłym roku u aktorki zdiagnozowano nadciśnienie i porażenie Bella. Na skutek drugiej z dolegliwości dochodzi(...) mastektomii i usunięcia jajników oraz jajowodów. Wszystko przez mutację genu BRCA1, który u niej wykryto. (x-news/Associated Press)

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

Dyskusje na temat: angelina po mastektomii