• Informacje na temat:

  angelina pokazała

Artykuły na temat: angelina pokazała
 • Kilka miesięcy temu zdjęcia Sahar Tabar obiegły świat. 20-latka z Teheranu postanowiła za wszelką cenę upodobnić się do swojej idolki, czyli Angeliny Jolei. Efekt końcowy był wstrząsający. Teraz dopiero poznajemy całą prawdę o jej rzekomej metamorfozie...

 • Angelina Jolie ma ospę

  Angelina Jolie nie weźmie udziału w promocji swego najnowszego filmu "Niezłomny". Powód? Ospa wietrzna.

 • Joanna Krupa wygląda jak Angelina Jolie?

  Joanna Krupa znana jest z wyszukanych i odważnych kreacji. Modelka nie unika głębokich dekoltów i długich rozcięć w sukni. W opinii niektórych tym razem jej kreacja była zbyt kontrowersyjna i nieodpowiednia do okazji. Brytyjski dziennik "Daily Mail" zwrócił uwagę na co innego i porównał suknię Krupy do sukni Angeliny Jolie, w której aktorka pokazała się kiedyś na czerwonym dywanie. Jak czytamy...

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Angelina Jolie: Ja i Brad mamy swoje problemy

  Angelina Jolie (40 l.) dała się namówić na szczery wywiad. Pokazała także dzieci!

 • "Nasza klątwa" do Oscara: Czym jest klątwa Ondyny?

  - Chcieliśmy podzielić się naszym doświadczeniem, bo uznaliśmy, że może ono dać siłę innym ludziom - powiedział Tomasz Śliwiński, reżyser "Naszej klątwy", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument.

 • Angelina Jolie: Nowe pogłoski o romansie aktorki!

  Zagraniczne media donoszą o nowym mężczyźnie w życiu Angeliny Jolie (42 l.)!

 • "Niezłomny" : Biegnij chłopcze, biegnij!

  II wojna światowa. Olimpijski biegacz Louis Zamperini (Jack O'Connell) trafia na front. Czeka go tam nie tylko walka z wrogiem amerykańskiego narodu, ale i pełna okrucieństwa potyczka z ironicznym losem, który będzie testował siłę woli i fizyczną wytrzymałość ambitnego sportowca.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rezygnują z luksusów!

  ...​Pasażerowie lotu z Paryża do Nicei, podróżujący klasą ekonomiczną, musieli być mocno zdziwieni, gdy obok nich usiadł Brad Pitt (52 l.) i Angelina Jolie (40 l.) z szóstką swoich dzieci.

 • "Serena" : Strzeżcie się Jennifer Lawrence

  U duńskiej mistrzyni dramatu psychologicznego Susanne Bier ("Bracia") Jennifer Lawrence zjawia się na ekranie z jasnoczerwoną szminką na ustach, z charakterystyczną falą idealnie przylegających do porcelanowych policzków blond włosów. Bradley Cooper zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, a widz natychmiast wie, że ta pasja zniszczy nie tylko kochanków.

Wideo na temat: angelina pokazała
 • Kasia Figura o mastektomii: Nie wiem, czy miałabym taką odwagę jak Angelina Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. - Jestem absolutnie za takimi działaniami. Nie wiem, czy miałabym tak wielką odwagę jak Angelina Jolie – mówi Katarzyna Figura.

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...