• Informacje na temat:

  angelina seksowna'

Artykuły na temat: angelina seksowna'
 • Szokujące, co zrobiła Jolie! Kolejny raz boleśnie upokorzyła Aniston!

  Tego już chyba nie można nazwać przypadkiem. Wiele wskazuje na to, że Angelina Jolie (43 l.) zabrała się za kolejnego męża Jennifer Aniston (49 l.). Zdjęcie wywołało sensację.

 • Seksowna Angelina Jolie

  Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) została uznana przez czytelników pewnego magazynu dla panów za najseksowniejszą kobietę świata. Piękna aktorka w zestawieniu amerykańskiego pisma "Esquire" pokonała między innymi koleżankę po fachu - Halle Berry ( "Kobieta-kot" ) i piosenkarkę Britney Spears.

 • "Czas honoru": Magdalena Cielecka słucha głosu ciała

  Teatr to życie Magdaleny Cieleckiej. Podobała nam się jako tytułowa bohaterka w „Moralności pani Dulskiej” (Teatr TV, 2013) i... seksowna Betty w „Pamiętniku Pani Hanki” (Teatr TV, 2013). Nie sposób też zapomnieć jej kreacji w „Czasie honoru”, „Magdzie M.” oraz „Katyniu”.

 • "Tomb Raider" nr 2 i nr 3

  Angelina Jolie, która pracuje właśnie nad filmową adaptacją słynnej gry "Tomb Raider", o przygodach dzielnej Lary Croft, potwierdziła ostatnio, że podpisała już umowę na zagranie w dwóch kolejnych częściach filmu. W wywiadzie udzielonym angielskiemu magazynowi "Empire" Jolie powiedziała: "Kilka osób z obsady, w tym i ja, podpisało kontrakty na udział w sequelach filmu".

 • Jolie najgorętszą mamą w Hollywood

  Niedawno angielska gazeta The Sun przeprowadziła internetową ankietę, pytając, "kto jest najgorętszą mamą w Hollywood?". Na miejscu pierwszym rankingu znalazła się Angelina Jolie (32 l.).

 • Perwersje Angeliny Jolie

  29-letnia Angelina Jolie ( "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" ) wyznała ostatnio, że uwielbia uprawiać seks z Anglikami. "Może i wydają się na pierwszy rzut oka oschli, jednak w łóżku są fenomenalni" - powiedziała aktorka. Pierwszym mężem Angeliny Jolie był Anglik, aktor Jonny Lee Miller. Drugim wybrankiem aktorki okazał się jednak Amerykanin, także aktor, Billy Bob Thornton.

 • Jessica Alba najpiekniejsza

  Jak się okazuje, triumf piękna nie jest dziełem przypadku i wyjątkowej urody, tylko efektem prostej matematyki. Dzięki wyliczeniom okazało się, że najbardziej zapiera dech w piersiach 26-letnia Jessica Alba, seksowna bohaterka "Fantastic 4".

 • Angelina Jolie nurkuje

  Na greckiej wyspie Santorini rozpoczęła się realizacja kolejnych zdjęć do filmu "The Cradle Of Life", sequela przeboju "Lara Croft: Tomb Raider" . Angelina Jolie, która po raz drugi wciela się w seksowną Larę Croft, jest zachwycona greckimi krajobrazami. "Tu jest pięknie i wszyscy są bardzo przyjacielscy" - mówi aktorka.

 • Majdan o swoim ideale kobiety

  ...kobiety idealnej jest dla mnie Monica Belluci. Bardzo mi się też podoba Angelina Jolie i naśladująca ją Megan Fox. - To bardzo seksowne kobiety. Wszystkie brunetki. Nigdy nie byłem facetem, który miał...

 • Młode, zdolne i seksowne

  Mają piękne twarze i nieskazitelne figury. A jednocześnie są na tyle zdolne, że pomimo młodego wieku potrafiły już sobie wywalczyć znakomitą pozycję w Hollywood, gdzie, jak wiadomo, wybijają się jedynie nieliczni. Prezentujemy najseksowniejsze aktorki młodego pokolenia.

Zdjęcia na temat: angelina seksowna'
 • Angelina Jolie i Brad Pitt
Wideo na temat: angelina seksowna'
 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.

 • Turysta

  To opowieść o amerykańskim turyście Franku Taylorze (Johnny Depp), który podróżując we Włoszech spotyka piękną agentkę Interpolu (Angelina Jolie). Zamierza ona wykorzystać Franka do wyciągnięcia z ukrycia słynnego przestępcy, z którym kiedyś wiązał ją romans. Kiedy reżyser Florian Henckel von Donnersmarck przedstawił swoją wizję Turysty producentowi Grahamowi Kingowi, ten ostatni potrzebował tylko 30 minut, aby podjąć decyzję o sfinansowaniu i produkcji filmu. "Pojawiła się kombinacja różnych...