• Informacje na temat:

  angelina w polsce

Artykuły na temat: angelina w polsce
 • Agnieszka Orzechowska (34 l.) postanowiła wykorzystać słoneczną pogodę i zrobiła sobie sesję zdjęciową topless nad jeziorem. Modelka, znana jako "polska Angelina Jolie", pozowała na kocu, eksponując jędrny biust i tatuaże. To pierwsza tego typu sesja od wypadku, który wydarzył się w 2014 roku - Orzechowska podczas jednej z imprez wypadła z pierwszego piętra kamienicy, tracąc na kilka miesięcy...

 • Trzynastu kandydatów do Złotych Aniołów Tofifest 2014

  Festiwal filmowy Tofifest ujawnia selekcję konkursu głównego On Air. Wystartuje w nim trzynaście filmów z Ukrainy, Polski, Niemiec, Izraela, Słowenii, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii i Etiopii. W stawce znajdzie się budzący zachwyty krytyki gruziński "Corn Island", ukraiński epos o mistrzu kina Siergieju Paradżanowie oraz wyprodukowany przez Angelinę Jolie etiopski film "Difret".

 • ...słowami. Nie odczuwam żadnej negatywnej reakcji" - zapewnia. Ciekawe, co o swej sobowtórce myśli sama Angelina? ***

 • Zima tuż tuż, zbliżają się również Święta i z tej okazji mamy dla Was zabawę, w której możecie wygrać różne filmy na DVD. To może być świetny prezent dla najbliższych!

 • Angelina Jolie w Polsce

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie (36 l.) przyleciała w sobotę (22 października) do Polski z prywatną wizytą, by zwiedzić były obóz koncentracyjny w Oświęcimiu.

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • "Polska Angelina" o Majdanie: Robiłam mu laskę w toalecie

  ..."Polska Angelina", pytana o relację z piłkarzem, podkreśla, że łączyła ich bardzo "bliska" relacja. "Zaprosił mnie na koncert, a to chyba coś znaczy" - mówi "Faktowi". "Radek słynie z tego, że zmienia sobie dziewczyny. Każda boi się o tym mówić, albo nie jest dopuszczana do mediów, a ja jestem osobą tak kontrowersyjną, że przebiłam się przez to wszystko. Przez jego zazdrość i przez tych ludzi...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Szok! "Polska Angelina" Agnieszka Orzechowska wypadła z okna!?

  Agnieszka Orzechowska (31 l.) miała wypadek i przebywa obecnie w szpitalu. Jej stan jest poważny.

 • Medialny "efekt Angeliny"

  Decyzja Angeliny Jolie o poddaniu się prewencyjnej, podwójnej mastektomii zdominowała informacje medialne w ostatnim tygodniu. Zdaniem jednych, aktorka zwróciła uwagę na problem, zdaniem innych - na siebie. Niewątpliwie jednak, tym szczerym i osobistym wyznaniem przełamała tabu, wywołując także w polskich mediach powszechną dyskusję na temat raka piersi - podsumowuje "Press-Service Monitoring Mediów".

Dyskusje na temat: angelina w polsce
 • Re: Serialowe rodzeństwa, czyli koneksje gwiazd "O mnie się nie martw"

  Boże ludzie co Wy bredzicie? Józef i Stefan to słabe imiona? Nepotyzm i układy w tzw. show biznesie w Polsce nie są niczym wyjątkowym... U nas zwyczajnie ciągle nie ma mody na zmianę nazwisk. Oczywiście Angelina Jolie nie ma nic wspólnego z Johnem Voightem, a Nick Cage z panem DePalmą... Zastanówcie się proszę kto wmawia Wam, że w Polsce wszystko jest złe, smutne i beznadziejne?

 • Re: A Starzyński, gdy w końcu zrozumie, co d...

  I tak będą myśleć, że jest d... szefa, w końcu nie ma etatu, a jednak się... znalazł. Ach, przecież w Polsce, aby dostać dobrą pracę trzeba mieć "szerokie plecy" :/

 • Re: "Demony da Vinci" debiutują na małym ekranie!

  A wy co, moherowe berety??? W innych historycznych serialach, które obejrzałam, księża byli złodziejami, tylko kasa się dla nich liczyła. Mieli duży wpływ na króli. Posiadali panienki lub lubili mężczyzn. Wykorzystywali swoją wiedzę wobec ludu, który nie potrafił czytać. Zresztą teraz w Polsce księża również nie są świętoszkami. Przeczytajcie sobie książkę autorstwa byłego księdza "Byłem księdzem".

 • Re: Tam gdzie harnaś machał ciupagą

  Co do "syndromu Klossa" to nie swiadczy on zle o aktorze ale o rezyserach w Polsce ktorzy nie potrafia wykorzystac slawy i kultu twarzy wielu polskich aktorow do tworzenia dalszych super hitow(...) filmie. Przykladem kobiety moze byc Angelina Jolie utozsamiana jako Lara Croft a majaca za soba wiele innych kasowych hitow.