• Informacje na temat:

  angielski idol

Artykuły na temat: angielski idol
 • Musiał: Nie pchałem się na idola

  .... Wiesz, że masz duży wpływ na nastolatków? M.M.: - Tak, chociaż ja nigdy nie pchałem się na idola. To media go ze mnie zrobiły. Czujesz z tego powodu presję? M.M.: - To jest męczące. Muszę się(...) kiedyś zafascynowany Miley Cyrus. Nawet napisałem do niej list. Nie dostałem odpowiedzi. Ale przynajmniej przez rok pilnie uczyłem się angielskiego. Jestem jej więc wdzięczny. Czujesz się gwiazdą...

 • Żona Żebrowskiego woli Goslinga!

  Michał Żebrowski powiedział niedawno, że bardzo ubolewa nad tym, iż nigdy nie był, nie jest i nie będzie idolem... swojej żony Aleksandry. - Ola woli Ryana Goslinga - żartuje aktor.

 • ​Angielskiego nauczył się w 12 miesięcy!

  Daniel Olbrychski nauczył się języka rosyjskiego. Uwielbiał piosenki Bułata Okudżawy oraz Włodzimierza Wysockiego i bardzo chciał wiedzieć, o czym śpiewają jego idole. - Po latach poznałem obu(...) będzie musiał czytać jej w polskim tłumaczeniu. Najpóźniej, bo już będąc znanym aktorem, Daniel Olbrychski wziął się za naukę języka angielskiego. - Pojawiła się możliwość grania w filmie...

 • Były piłkarz został aktorem

  Jeden z największych talentów skandynawskiego futbolu Norweg John Carew, zakończywszy dwa lata temu karierę, zagrał w filmie kryminalnym, który w lipcu wejdzie na ekrany kin. Niedawno aktorskie zdolności ujawnił również kapitan reprezentacji Szwecji Zlatan Ibrahimović.

 • Żywy trup - idol pop

  Zombie to jedna z tych martwych postaci z XX-wiecznego horroru, która okazała się nad wyraz żywotna za sprawą magii voodoo, kosmicznych promieni, technologii kosmitów, wycieków radioaktywnych, wirusów lub innych czynników zewnętrznych. Żywe trupy, wraz z wampirami, mumiami i tańczącymi szkieletami, towarzyszą fanom opowieści z dreszczykiem od bardzo dawna.

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • "Na dobre i na złe": Michał Żebrowski musi rywalizować z... Ryanem Goslingiem!

  Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", powiedział niedawno, że bardzo ubolewa nad tym, iż nigdy nie był, nie jest i nie będzie idolem... swojej żony Aleksandry. - Ola woli Ryana Goslinga - żartuje aktor.

 • Lubert i "Idol" dla kobiet

  Na stronach INTERIA.PL odbyła się premiera klipu do utworu "Chcę" - debiutanckiej piosenki nowej grupy Volver, tworzonej przez gitarzystę Tomka Luberta (wcześniej Video i Virgin) i wokalistę Mariusza Totoszko, finalisty drugiego "Idola".

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał wciąż jest do wzięcia?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", którego wkrótce cały świat pozna dzięki roli w serialu "The Witcher" ("Wiedźmin"), od niedawna widywany jest w towarzystwie tajemniczej blondynki, z którą porozumiewa się w języku angielskim... Czy młody aktor wreszcie znalazł dziewczynę?

 • Kayah o "Idolu"

  Po pierwszym koncercie finałowym, z programem "Idol" pożegnała się Karolina Szarubka, która zaśpiewała "Testosteron" z repertuaru Kayah. Jej występ podzielił jurorów, a najbardziej krytyczny był Kuba Wojewódzki. Jego zdanie podziela także Kayah, która w rozmowie z INTERIA.PL oceniła występ Karoliny jako słaby. Dodała, iż wybór tej właśnie piosenki skrzywdził Szarubkę.

Wideo na temat: angielski idol
 • Kora: James Arthur to ćwok! Obrażamy Anglików!

  Kora w swoich ocenach bywa bardzo ostra. Tym razem dostało się Jamesowi Arthurowi, którego piosenkę „Impossible” zaśpiewał jeden z uczestników „Must be the music”. Angielski wokalista wystąpił gościnnie w poprzedniej 6. edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music" w jednym z odcinków półfinałowych. Nie wiadomo, czym tak bardzo ujął Polaków, ale jedno jest pewne - James Arthur to nowy idol słuchaczy