• Informacje na temat:

  anglia sylwester

Artykuły na temat: anglia sylwester
 • Ale niespodzianka! Czyżbyśmy mieli nową parę, która poznała się dzięki "Rolnik szuka żony"? Jak się okazuje, coś więcej połączyło Justynę (34 l.) i Zbyszka (43 l.). Są już po randce, a Justyna odwiedziła nawet rolnika na wsi! Spędzą też razem Sylwestra.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • "Rolnik szuka żony 4": Zbyszek nie jest z Justyną! Podczas imprezy doszło do spięcia?

  ​Zbigniew Kraskowski (42 l.), uczestnik „Rolnik szuka żony 4”, poleciał na zaproszenie Justyny (33 l.) do Anglii. Wizyta miała nieoczekiwany obrót. Jak dalej układa się ich relacja? Wygląda na to, że nie ma szans na miłość…

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "Rolnik szuka żony 4": Justyna zakochana! Opowiedziała o nowym facecie

  Najpierw walczyła o serce Karola Raczyńskiego (35 l.), następnie Zbigniewa Kraskowskiego (43 l.), ale z żadnym z tych mężczyzn nie ułożyła sobie życia. Justyna Szywała (34 l.) z "Rolnik szuka żony 4" po nagraniach do programu wyjechała do Anglii. Teraz tam układa sobie życie. I spotkała kogoś, z kim wreszcie ma szansę stworzyć trwały związek.

 • "Przekupni psychiatrzy" - reportaż Krzysztofa Bursztyna i Roberta Sochy zdobył Grand Prix festiwalu dokumentu i reportażu Camera Obscura. O zwycięstwo walczyło 36 filmów wyprodukowanych przez telewizje i niezależnych twórców.

 • "Rolnik szuka żony 4": Zbyszek szczerze o Justynie. Co za deklaracja!

  W ich porozumienie dusz niektórzy nie wierzą do tej pory. A jednak! Zbyszek (43 l.) i Justyna (34 l.) z „Rolnik szuka żony 4” wydają się dogadywać znakomicie. Rolnik zabrał głos i przyznał, że była kandydatka Karola jest kobietą, której szukał!

 • Mucha w "Teraz albo nigdy"!

  Po koniec maja zakończył się trzeci sezon "Teraz albo nigdy". Wbrew pojawiającym się plotkom o zakończeniu serial u, rozpoczęły się już zdjęcia do kolejnej serii, w której pojawi się nowa gwiazda - Anna Mucha.

 • Edyta Górniak będzie w święta czytać Biblię w kościele

  Boże Narodzenie Edyta Górniak (45 l.) spędzi z synem w Polsce. Chce, by Allan (12 l.) poczuł magię tego czasu w domu swojej babci.

 • Kogo uwiedzie Anna Mucha?

  - Uwiedzenie widzów jest trudniejszym zadaniem - przyznaje Anna Mucha, którą zobaczymy w nowych odcinkach "Teraz albo nigdy". Wcieli się w nim w postać Olgi, która będzie próbowała odebrać Basi (Katarzyna Maciąg) Andrzeja (Mateusz Damięcki).

Wideo na temat: anglia sylwester
 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

 • Medicus

  Anglia, XI wiek. Rob Cole (Tom Payne) jako dziecko po śmierci rodziców przygarnięty został przez wędrownego balwierza (Stellan Skarsgard). Pod jego okiem uczył się reguł rządzących światem, a także opanował podstawy medycznej wiedzy. Życie chłopca odmienia spotkanie z wędrownym lekarzem, który, dostrzegając młodzieńczy talent i zapał, zaszczepia w nim marzenie o medycznych studiach pod kierunkiem sławnego na cały świat lekarza perskich królów Ibn Siny (Ben Kingsley). Podejmując decyzję o...

 • Anioł Śmierci

  Kontynuacja filmowej adaptacji bestsellerowej powieści gotyckiej, w której zagrał Daniel Radcliffe. Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę dzieci z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach. Kiedy jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać, Ewa prosi o pomoc Harry'ego, dowódcę stacjonujących w okolicy wojsk. Wspólnie odkrywają, że ich przybycie do tego miejsca, obudziło mroczne siły, bardziej...