• Informacje na temat:

  anglik z niemiec

Artykuły na temat: anglik z niemiec
 • Ada Rusowicz i David Bowie mieli romans?! To było gorące uczucie!

  ...w głowie. Ją też zaintrygowała charyzmatyczna osobowość Anglika. Festiwal odbywał się w hotelu Hilton w St. Julian's, niedaleko stolicy kraju, Valletty. Młodzi artyści z różnych stron świata przez kilka...

 • Polański w lipcu rozpoczyna zdjęcia do nowego filmu

  Roman Polański w lipcu w Warszawie rozpoczyna zdjęcia do swojego najnowszego filmu, poświęconego szpiegowskiej aferze Alfreda Dreyfusa. Jest to temat, który już od dłuższego czasu mnie fascynował - mówił reżyser w czwartek w Krakowie.

 • Anglicy atakują! Amerykanie kupują!

  Jak kiedyś z Imperium do Nowego Świata płynęli osadnicy, tak teraz z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych płyną formaty seriali. Poznajcie kilka przykładów i sprawdźcie, czyje wersje są lepsze.

 • Venom prosto z głębin

  "From The Very Depths" - tak brzmieć będzie tytuł nowego albumu Venom.

 • "Fibak chwycił mnie za biodra i pocałował"

  ...sobie to "wziął". Bloger Kominek z kolei przeprowadził wywiad z kobietą, którą Fibak miał swatać z bogatym Anglikiem, "mocno po czterdziestce", siedem lat temu, gdy miała 19 lat i rozpoczęła studia. Była(...) dziewczyna mówi po angielsku, dał jej wizytówkę i zapytał, czy myślała o pracy w Wielkiej Brytanii. Kilka dni później zadzwoniła. Fibak przedstawił ją pewnemu Anglikowi - miłemu, kulturalnemu, z klasą...

 • Artyści a sprawa szkocka

  W czwartkowym (18 września) referendum Szkoci decydują, czy chcą być niepodległym państwem czy też pozostaną w Zjednoczonym Królestwie. W przeciąganiu liny między zwolennikami a przeciwnikami niepodległości aktywnie biorą udział artyści, nie tylko brytyjscy.

 • "Lekarze": Magdalena Boczarska czeka na swoją... serialową szansę!

  Magdalena Boczarska, czyli Olga Rojko z "Lekarzy", jest wielką fanką seriali... zagranicznych. Aktorka żałuje, że w Polsce nie kręci się produkcji telewizyjnych podobnych do tych, jakimi szczycą się np. Skandynawowie, Anglicy czy Amerykanie.

 • John Malkovich w miniserialu "Herb piratów"

  Za sprawą nowego miniserialu "Herb piratów" przeniesiemy się do XVIII wieku na tropikalne wody i wyspy, by śledzić pojedynki, romanse i walkę o złoto. Johna Malkovicha zobaczymy jako Czarnobrodego - postrach mórz.

 • Kevin - Superniania

  Kevin Aiston, jeden z najpopularniejszych Anglików w Polsce, utrzymuje, że jest wspaniałym ojcem. Zabiera córeczkę na basen i watę cukrową. "Po prostu chcę być dobrym tatą. Chcę spędzać dużo czasu z córką, a nie pięć minut dziennie" - mówi.

 • Brytyjski boysband Blue wystąpi w Polsce

  Mający na koncie ponad 15 mln sprzedanych płyt brytyjski boysband Blue 23 października wystąpi w klubie Progresja w Warszawie.

Wideo na temat: anglik z niemiec
 • Obcy we mnie

  Rebecca i Julian z radością i niecierpliwością oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Gdy tylko niemowlę pojawia się na świecie, wszystko wydaje się układać pomyślnie. Jednak, mimo miłości macierzyńskiej, Rebecca zaczyna odczuwać niewyjaśniony strach i bezsilność w obecności maleńkiej istoty, która jej potrzebuje. Z każdym dniem coraz bardziej uświadamia sobie swoją bezradność. Pogrążając się w ciemności, młoda matka zaczyna zdawać sobie sprawę, że stanowi zagrożenie dla własnego...

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Magia w blasku księżyca

  Akcja "Magii w blasku księżyca" rozgrywa się w latach 20. na malowniczym południu Francji, a tłem wydarzeń są pełne przepychu posiadłości Lazurowego Wybrzeża i tamtejsze, modne kluby jazzowe. Główny bohater to Anglik (Colin Firth), ściągnięty do Francji, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Emma Stone). Jego zadanie skomplikuje się, gdy sam wpadnie w sidła jej zniewalającego uroku.