• Informacje na temat:

  angry anderson

Artykuły na temat: angry anderson
 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Rose Tattoo: Angry szuka kurtki

  25 sierpnia, po koncercie w niemieckim mieście Offenbach, wokalista rockowej legendy Rose Tattoo, Angry Anderson, zgubił swą ukochaną dżinsową kurtkę. Wykonawca "Nice Boys (Don't Play Rock'n'Roll)", który wraz z zespołem przymierza się właśnie do nagrania nowego albumu studyjnego, ma jeszcze nadzieję na odzyskanie garderoby.

 • Rose Tattoo: Nowy album w czerwcu

  Zniknęły już wszystkie niewiadome dotyczące nowego albumu Rose Tattoo . Pierwsze od kilkunastu lat nowe studyjne dzieło słynnych Australijczyków, zatytułowane "Pain", ukaże się nakładem niemieckiej wytwórni SPV 3 czerwca. Angry Anderson wraz z kolegami nagrali w Niemczech podobno ponad 20 piosenek, z czego na album trafiło 16. Losów pozostałych możemy się tylko domyślać.

 • "Pierwszy i ostatni raz"

  W przeddzień występu na festiwalu Wacken Open Air z Angrym Andersonem rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • Rose Tattoo pracują szybko

  Rose Tattoo, australijscy weterani rockowi, przebywali niedawno w studiu nagraniowym, gdzie powstawał ich pierwszy po wieloletniej przerwie album studyjny. Wydawnictwo wprawdzie nie ma jeszcze tytułu, ale jego premierę zaplanowano wstępnie na początek 2002 roku.

 • Rose Tattoo wreszcie nagrywają

  W studiu w Hamburgu ruszyła wreszcie wielokrotnie przesuwana sesja nagraniowa nowego albumu australijskiej rockowej legendy Rose Tattoo. Album, który wyda jesienią niemiecka firma SPV, będzie pierwszym studyjnym materiałem zespołu po 14-letniej przerwie.

 • Wakacje Rose Tattoo

  Australijska grupa Rose Tattoo po wydaniu w ubiegłym roku udanej płyty "Pain" i promujących ją koncertach, postanowiła zrobić sobie wakacje. Jak zwykle w takim czasie niemal każdy z członków zespołu robi coś na własną rękę.

 • Wiadomo już, że podwójny koncertowy album "25 To Life" australijskiej formacji Rose Tattoo, dokumentujący występ na tegorocznym festiwalu w niemieckim Wacken, nie będzie ostatnią pozycją w jej dyskografii. W styczniu muzycy rozpoczną pracę na nowym albumem studyjnym.

 • Ból Rose Tattoo

  "Pain" - taki tytuł będzie nosić pierwszy po ponad dwudziestu latach studyjny album grupy Rose Tattoo. Prace nad nowymi piosenkami praktycznie dobiegły już końca, a mimo tego nie jest jeszcze znana data premiery wydawnictwa. Wiadomo, iż w Europie ukaże się ono z logo niemieckiej wytwórni SPV.

 • Krytycy z Chicago nominują

  Kolejna grupa prominentnych krytyków ogłosiła nominacje do swej nagrody za filmowe osiągnięcia ubiegłego roku. Tym razem najlepsze produkcje pretendujące do wyróżnienia przedstawiło Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z Chicago (Chicago Film Critics Association). Wśród nominowanych do 14. edycji ich nagrody (14th Annual Chicago Film Critics Awards) prym wiedzie obraz "Piękny umysł" Rona Howarda, z Russellem Crowem w roli głównej.

Wideo na temat: angry anderson
 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Grand Budapest Hotel

  Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej. Głównym bohaterem filmu jest Monsieur Gustave H, legendarny konsjerż słynnego w dwudziestoleciu międzywojennym hotelu. Jego najbardziej zaufanym przyjacielem zostaje Zero Moustafa - boy hotelowy. Historia toczy się wokół kradzieży cennego renesansowego...

 • Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

  Otwierająca tegoroczny Festiwal w Cannes komedia "Kochankowie z Księżyca" to najnowsze dzieło drugiego po Woodym Allenie amerykańskiego mistrza komedii Wesa Andersona, którego wyobraźnię i talent do kreowania malowniczych postaci krytycy często stawiają na równi z dokonaniami Jean Pierre'a Jeuneta ("Amelia", "Delicatessen"). Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser przedstawia wzruszającą historię uczucia, które latem 1965 roku zawładnęło sercami dwojga nastolatków. Zauroczeni sobą młodzi nie...