• Informacje na temat:

  angus young

Artykuły na temat: angus young
 • Gwiazdy po latach: "MacGyver"

  ..."MacGyver" zadebiutował w roku 1985 i utrzymywał się w ramówce przez siedem sezonów. Ostatni odcinek stacja ABC pokazała 25 kwietnia 1992 roku. Serial opowiada historię Angusa MacGyvera (Richard Dean(...) reaktywacja "MacGyvera" skończyła się na nakręceniem w 2003 roku pilotowego odcinka spin-offu pod tytułem "Young MacGyver". Czy gdyby dzisiaj wznowiono produkcję serialu, pierwotni odtwórcy głównych...

 • "Get Lucky" Daft Punk: Takiej wersji jeszcze nie było

  Portugalski muzyk Andre Antunes nagrał niezwykłą wersję przeboju "Get Lucky" Daft Punk.

 • Recenzja AC/DC "Rock or Bust": Kołduny mojej babki

  Z Ace-piorun-Dece jest jak z kołdunami mojej - nieżyjącej już niestety - babki. Zawsze wychodziły. Zawsze były takie same. Gotowane przy okazji świąt. Cała rodzina na nie czekała. Na co dzień jednak bym ich chyba nie zdzierżył.

 • Czy wyobrażacie sobie legion fanów AC/DC, przystrojonych niczym Angus Young? Jeżeli nie, to czym prędzej wysilcie wyobraźnię, bo takowa grupa niebawem powstanie i to z inicjatywy samych członków legendarnej australijskiej formacji. Jednak nie ma nic darmo. Aby przywdziać słynny mundurek gitarzysty AC/DC, trzeba uprzednio zostać jednym z laureatów konkursu.

 • McFarlane uwiecznił Angusa Younga

  Angus Young, który od przeszło ćwierćwiecza skupia na sobie wzrok publiczności na koncertach AC/DC, zostanie uwieczniony przez Toda McFarlane'a. Figurka z podobizną gitarzysty słynnego zespołu pojawi się w październiku.

 • Przewodnik rockowy: Brian Johnson - drugi po bogu

  Choć w AC/DC Brian Johnson śpiewa od 32 lat, dla wielu fanów wciąż jest tym drugim, po tragicznie zmarłym Bonie Scotcie. Urodzony w Anglii Johnson 5 października kończy 65 lat.

 • Angus Young, główna postać legendarnej grupy AC/DC, powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Billboard", że nowa płyta formacji powinna być już gotowa przed końcem 2003 roku.

 • AC/DC: Trwają prace nad nową płytą

  Brian Johnson i Angus Young ujawnili w wywiadach, że na nowe dzieło AC/DC na pewno nie trzeba będzie czekać długo. Malcolm Young, starszy brat Angusa, pełniący obowiązki gitarzysty rytmicznego w zespole, podobno już pracuje nad nowymi piosenkami.

 • Brian Johnson, Angus Young, Malcolm Young, Cliff Williams i Phil Rudd, czyli słynna hardrockowa formacja AC/DC, zostanie na zawsze uwieczniona na słynnym hollywoodzkim Rock And Rollowym Chodniku, znajdującym się na Sunset Boulevard w Hollywood.

 • Angus Young, gitarzysta legendarnej australijskiej grupy AC/DC, przyznał ostatnio, że nie lubi członków grupy Oasis i jak twierdzi, nigdy nie zmusi się, aby nazwać ich zespołem. Co więcej, za wspólne koncerty musiałby dostać olbrzymie pieniądze.

Wideo na temat: angus young
 • Weronika postanawia umrzeć

  Długo oczekiwana ekranizacja kultowej powieści Paula Coelho. Weronika jest młodą kobietą, która z pozoru wiedzie idealne życie. Jednak w jej własnych oczach wydaje się ono mdłe i dlatego, bez wyraźnego powodu, Weronika postanawia odebrać sobie życie. Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu psychiatrycznym, lekarze oznajmiają jej, że zostało jej zaledwie kilka dni życia. Paradoksalnie ta wiadomość budzi w niej głód poznania, emocje oraz wolę życia, jakich nigdy wcześniej nie doznała. Dzięki...

 • Soul Kitchen

  Pulsująca pozytywną energią i przebojową muzyką komedia o miłości, przyjaźni i życiu ze smakiem, wyreżyserowana przez twórcę głośnego Głową w mur (Złoty Niedźwiedź MFF w Berlinie), uhonorowana Specjalną Nagrodą Jury i Young Cinema Award MFF w Wenecji. Zinos (Adam Bousdoukos), właściciel podupadającej restauracji Soul Kitchen, zostaje nieoczekiwanie porzucony przez dziewczynę. Podłamany sercowym niepowodzeniem, zaniedbuje lokal, dając wolną rękę pracownikom. W knajpie zaczyna panować radosna...

 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...