• Informacje na temat:

  ania 25 lat

Artykuły na temat: ania 25 lat
 • Ania Rusowicz: Uniknęła losu mamy!

  ... sylwester kojarzy się córce legendarnej piosenkarki z wielkim cierpieniem.  "Ten dzień, choć minęło 25 lat, pamiętam dokładnie, jakby to było wczoraj" – mówi Anna, która poszła w ślady mamy i została(...) mnie, że nic złego się nie stanie" – opowiada. Dziś Ania śpiewa piosenki Ady i jest z niej dumna. Z wielu lęków z dzieciństwa uleczyła ją miłość.  Mężem piosenkarki od 9 lat jest Hubert Gasiura (37

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Anna German: Życie, które nie było ani bajką, ani snem...

  ...ukochanego, poprosiła, by dziecko nosiło jego imię. "Nasz syn Zbigniew junior dostał imię po mnie, bo Ania się uparła" - wspominał po latach mąż piosenkarki. Czytaj dalej na następnej stronie(...) ćwiczyła przed każdym występem. Po paśmie wspaniałych wydarzeń z 1967 roku, 27 sierpnia we włoskim Viareggio wręczono jej nagrodę Oscara Della Simpatia - dla najsympatyczniejszej artystki. Następnego...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • ...pomoc słynnego taty. Dołoży on każdej swojej pociesze w przyszłości do zakupu mieszkania. Suma, którą wpłaci będzie stanowić jedynie 25% całej kwoty. Jeżeli dzieci nie uzbierają reszty kwoty, bądź nie(...)Szkocki kucharz popularność zdobył dzięki takim programom telewizyjnym jak "Ku...jak kucharz", "Hell’s Kitchen", "Kuchenne koszmary", czy "Hotel Hell". Jego pomysły na proste dania pokochali fani...

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  Mogą pochwalić się rzeszą wiernych fanów i przebojami, które przetrwały próbę czasu. Zaczynały dwadzieścia lat temu, kiedy muzyka niosła treść i nie była wyłącznie produktem. Jak zmieniły się i co dzisiaj robią wokalistki lat 90.?

 • Sto lat dla Warp Records. Zamknięcie Sacrum Profanum 2014

  Tegoroczna edycja Sacrum Profanum miała swój finał w Forum Przestrzenie. Zamknięcie festiwalu było także doskonałą okazją, by uczcić 25 lecie zasłużonej dla współczesnej elektroniki brytyjskiej wytwórni Warp Records.

 • Kultowe seriale: 50 lat od pierwszego klapsa na planie "Czterech pancernych i psa"

  ...48 lat temu w polskich mieszkaniach szczęśliwych posiadaczy telewizorów zabrzmiała ballada, która przez wiele lat miała odbijać się echem od osiedlowych bloków. Utwór Adama Walacińskiego do słów(...). 25 września 1966 roku ponownie pokazano odcinek "Załoga", a w kolejne niedziele doczekaliśmy się następnych. Rozpoczęła się pancernomania. Każdy kundel na podwórku musiał nazywać się Szarik...

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

Dyskusje na temat: ania 25 lat
 • Re: "Na Wspólnej": Szykuje się skandal w serialu

  do lila - a czy ty adorujesz ,robisz coś w tym kierunku?? ja mam męża , od 25 lat razem fakt mam 38 lat a nie 43 , nie wiem co mnie czeka jak będę w twoim wieku ,ale wiem ze trzeba ciągle kusić !!!!!! by mąż cie pożądał ,nie jesteśmy z wiekiem co prawda piękniejsze ale bardziej doświadczone i warto z tego korzystać !!!

 • Re: 25 lat później...!

  Monika wyda na świat syna Wiktora (Filip Bobek), Konstancja zaś urodzi Różę (Małgorzata Socha)....Monika wyda na świat Filipa Bobka czy Monikę w serialu gra Filip Bobek? :) Ładu i składu to się nie trzyma... Trzyma się trzyma ponieważ w ostatnim odcinku, 25 lat później Wiktora będzie grał Filip Bobek a Róże Małgorzata Socha ;-))

 • Re: 25 lat później...!

  narzekacie a ogladacie..calkiem lekki serial..Ania Mucha calkiem nie zle gra..natomiast rola dzieciaczkow..i Malgosi Sochy oraz Bobka jest super..

 • Re: 25 lat później...!

  narzekacie a ogladacie..calkiem lekki serial..Ania Mucha calkiem nie zle gra..natomiast rola dzieciaczkow..i Malgosi Sochy oraz Bobka jest super.. Dzieciaki super oprócz małego Filipka, on to jest nieporozumienie w tym serialu! Dziecko - Masakra!

 • Re: 25 lat po ślubie znana i lubiana...

  GRATULUJĘ PIĘKNEGO JUBILEUSZU I ŻYCZĘ KOLEJNYCH LAT SPĘDZONYCH WE WZAJEMNEJ MIŁOŚCI !!!!!