• Informacje na temat:

  ania adamczyk

Artykuły na temat: ania adamczyk
 • Piotr Adamczyk: Czeka go trudne rozstanie

  Piotr Adamczyk (46 l.) i jego ukochana są ze sobą od przeszło dwóch lat i cały czas trzymają swój związek z dala od mediów i show-biznesu, co wyraźnie im służy. Niestety, jest jedno kłopotliwe wyzwanie dla tego uczucia...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Piotr Adamczyk (44 l.) powrócił do zdrowia dzięki obecnemu partnerowi Weroniki Rosati (32 l.)!

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  "Wkręceni 2" zaskakują. Sequel, który wydawał się jedynie skokiem na kasę po dużym sukcesie pierwszej części (film zobaczyło prawie 850 tys. widzów w Polsce), jest lepszy niż "jedynka".

 • Piotr Adamczyk przeszedł metamorfozę! Teraz aż trudno go poznać

  Na najnowszych zdjęciach aż trudno go poznać. Czyżby Piotr Adamczyk (45 l.) przeszedł metamorfozę? Wygląda na to, że tak, ale to wszystko na potrzeby najnowszego filmu z jego udziałem.

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Magda Gessler boleśnie zakpiła z Adamczyka!

  Płomienny romans restauratorki i i młodszego o blisko 20 lat Piotra Adamczyka wciąż jest owiany wielką tajemnicą. Dziennikarze tabloidów dowiedzieli się jedynie tyle, że miał on miejsce ponad 10 lat temu, należał do dość burzliwych i krótkotrwałych. Magda jednak wciąż rozpamiętuje tamte czasy i nie odpuszcza okazji, aby nieco dopiec Adamczykowi. Jakiś czas temu z żalem wyznała, że "Piotr...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Adamczyk zerwał z Anią przez mamę?!

  Wygląda na to, że Ania Czartoryska nie przypadła do gustu mamie Piotra Adamczyka . Czy to było powodem rozstania pary?

 • Adamczyk miał wypadek!

  Miał być bajkowy romans... Skończyło się na rentgenie. Piotr Adamczyk - na planie romantycznej komedii "Nie kłam kochanie" - chciał z miłości szaleć, skakać i wbiegać na Mariacką Wieżę. A trafił do chirurga.

Zdjęcia na temat: ania adamczyk
Wideo na temat: ania adamczyk
 • "M jak miłość": Finał sezonu - odcinek 1377.

  szansę. Chodakowski wynajmuje detektywa, któremu zleca, by śledził Izę. A w finale włamuje się do domu dziewczyny, by zdobyć próbkę do kolejnego badania genetycznego Mai. Iza w tajemnicy przed mężem spotyka się z mężczyzną, którego przed laty Skalski pobił i okaleczył: Adamczykiem. Michał przeprowadza się w końcu na Wietrzną, a mały Wojtek odkrywa jego kolejną tajemnicę.

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Roma Gąsiorowska dziękuje Lewandowskiej. To dzięki niej wróciła do formy

  Roma Gąsiorowska do roli w filmie "Całe szczęście" przygotowywała się pod okiem Anki Lewandowskiej. W produkcji zagrała fitneskę Martę, która uwodzi muzyka orkiestry symfonicznej, Roberta - w tej roli Piotr Adamczyk. "Jestem Ani bardzo wdzięczna" - mówi aktorka. "Zrobiłam tutaj kawał dobrej roboty. Ale miałam dosyć dobrą kondycję po dwóch ciążach. Dodatkowo jeszcze przeszłam na dietę. Nie jem

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

Dyskusje na temat: ania adamczyk
 • Re: Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk

  Ania jest piękną atrakcyjną kobietą, natoiast Adamczyk to taki szczur reklamowy.Mógłby się wstydzić, tak się sprzedawać.

 • Re: Piotr Adamczyk znowu namiesza

  czekam na kolejne odcinki:)) jak wariatka Pani Agnieszko wielkie dzięki za scenariusz.!!!!!!!!!!! Obsada nie mogła być lepiej dobrana. Brodzik nie byłaby dobrą Anią, zaiste> Oglądamy cała rodziną, nawet małżonek zerka:D

 • Re: Czesia to nie ja!

  To nie czesia ,ale Ania Powierza.Mylisz postać fikcyjną z rzeczywistą. Donoszę też,że PIOtr Adamczyk nie jest papierzem. Cesia już zawsze Cesią zostanie i żaden stylista tego nie zmieni. papieżem

 • Re: Czesia to nie ja!

  Cesia już zawsze Cesią zostanie i żaden stylista tego nie zmieni. To nie czesia ,ale Ania Powierza.Mylisz postać fikcyjną z rzeczywistą. Donoszę też,że PIOtr Adamczyk nie jest papierzem.

 • Re: Czesia to nie ja!

  Cesia już zawsze Cesią zostanie i żaden stylista tego nie zmieni. To nie czesia ,ale Ania Powierza.Mylisz postać fikcyjną z rzeczywistą. Donoszę też,że PIOtr Adamczyk nie jest papierzem. papieżem też nie ;)