• Informacje na temat:

  ania dąbrowska bawię się świetnie

Artykuły na temat: ania dąbrowska bawię się świetnie
 • Ania Dąbrowska

  Ania wydaje regularnie. Każdy spotyka się z podobnym entuzjastycznym  przyjęciem i wysoką jak na polskie warunki sprzedażą, do tej pory Dąbrowska sprzedała łącznie ponad 200 tys. egzemplarzy swoich płyt. Ostatnio ukazała się jej najnowsza płyta zatytułowana: "Bawię się świetnie", którą promuje singiel o tym samym tytule. Artystka jest często nagradzana za swoją twórczość, na swoim koncie ma już...

 • Ania Dąbrowska bawi się świetnie. Posłuchaj!

  Na stronach INTERIA.PL możecie już premierowo posłuchać tytułowej piosenki zapowiadającej nową płytę Ani Dąbrowskiej - "Bawię się świetnie".

 • Ania Dąbrowska urodzi dziewczynkę

  Odliczanie do porodu już się rozpoczęło: za trzy miesiące 31-letnia wokalistka po raz drugi zostanie mamą!

 • Ania Dąbrowska znów platynowa!

  Nowy album Ani Dąbrowskiej zatytułowany "Bawię się świetnie" z końcem listopada uzyskał status Platynowej Płyty.

 • Ania Dąbrowska trafiła do szpitala

  ...pod opieką lekarzy. Tymczasem najbliższe koncerty promujące jej najnowszą płytę "Bawię się świetnie" (w tym ten w warszawskim Palladium) zostały odwołane. Dąbrowska ma już dwuletniego synka Stasia, teraz czeka na dziewczynkę. Ta jest bardzo rezolutna i daje się swojej mamie we znaki. "Przez pierwsze dwa miesiące ciągle spałam albo wymiotowałam. Czułam się fatalnie" - mówiła Dąbrowska o początkach...

 • Ania Dąbrowska jeszcze ten jeden raz

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do kolejnego singla promującego album Ani Dąbrowskiej "Bawię się świetnie".

 • Ania Dąbrowska znów w ciąży

  Ania Dąbrowska (31 l.) w dwójkowym programie śniadaniowym przyznała się, że za pięć miesięcy po raz kolejny zostanie mamą.

 • Ania Dąbrowska: Niewiele brakowało, żeby...

  Zapowiadany już przez nas album "Bawię się świetnie" Ani Dąbrowskiej dostępny będzie także w wersji limitowanej z dodatkową płytą.

 • "Barwy szczęścia": Jestem kameleonem

  ...„Życie jest jedno, więc trzeba je przeżyć najpiękniej, jak się da” – napisała na swoim profilu Joanna Moro. Aktorka intensywnie pracuje na planie „Barw szczęścia” i nowego projektu, którego premiera tuż-tuż. A w wolnym czasie cieszy się każdą chwilą.

 • Ania Dąbrowska i brutalny Jan Wieczorkowski

  Sporo się dzieje w najnowszym klipie Ani Dąbrowskiej - poniżej możecie zobaczyć teledysk do tytułowego nagrania z albumu "Bawię się świetnie". Mamy też do rozdania płyty z imiennym autografem wokalistki!

Wideo na temat: ania dąbrowska bawię się świetnie
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie bój się, Bi

  "Nie bój się, Bi" to intymny portret wietnamskiej rodziny. Oczami sześcioletniego chłopca obserwujemy relacje jego najbliższych, poznajemy ich najskrytsze pragnienia i tajemnice. Chociaż wszyscy mieszkają razem, każdy podąża wyboistą drogą własnego życia. Bi mieszka z rodzicami, ciotką oraz kucharką w starym domu w Hanoi. Jest bardzo przywiązany do ciotki, nauczycielki po trzydziestce. Atrakcyjna, samodzielna kobieta nie zgadza się na kompromisy w związkach, nie wyszła dotąd za mąż, przez co...

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...