• Informacje na temat:

  ania dąbrowska i jej dzieci

Artykuły na temat: ania dąbrowska i jej dzieci
 • Ania Dąbrowska popadła w długi?! Odcięli jej prąd!

  Ania Dąbrowska (36 l.) to jedna z nielicznych uczestników programu „Idol”, która po udziale w show zrobiła muzyczną karierę. Niebawem ukaże się jej kolejna płyta, ale nie wszystko w życiu wokalistki układa się tak, jakby tego chciała.

 • Kielich "Lepiej już nie będzie nam": Nadchodzi druga solowa płyta basisty Lady Pank

  "Drapacz chmur" to tytuł nowej płyty Krzysztofa Kieliszkiewicza - Kielicha, basisty Lady Pank. Album ukaże się na rynku 20 lutego.

 • Ania Dąbrowska znowu chodzi na randki?!

  Wygląda na to, że Ania Dąbrowska (35 l.) rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu!

 • Kielich "Drapacz chmur": Lady Pank zawsze jest na pierwszym miejscu

  "Postanowiłem zrobić kolejny krok naprzód i zaangażowałem się w powstawanie tej płyty znacznie mocniej niż na debiucie" - tak o albumie "Drapacz chmur" (premiera 20 lutego) mówi Krzysztof Kieliszkiewicz "Kielich", basista Lady Pank.

 • Jeden z tabloidów twierdzi, że Ania Dąbrowska (34 l.) rozliczy się ze swoim byłym na nowej płycie!

 • Ania Dąbrowska urodziła córeczkę

  We wtorek, 2 kwietnia, na świat przyszła córka Ani Dąbrowskiej.

 • Ania Dąbrowska w ogniu krytyki!

  Piosenkarka w ostatnich miesiącach przeżywała naprawdę ciężkie chwile. Tabloidy donosiły, że rozstała się z Pawłem Jóźwickim, jej wieloletnim partnerem i ojcem jej dzieci. Nie dało się też nie zauważyć, że smutki i stres zaczęła najzwyczajniej w świecie zajadać... Ostatnio jednak pojawiła się nadzieja, że Ania wraca do częstszego śpiewania. Fani wyczekują zapewne też jakiejś nowej płyty. Na...

 • Ania nie chce partii kobiet

  Popularna wokalistka Ania Dąbrowska od zawsze lepiej czuła się w roli "chłopczycy", a w dzieciństwie wolała chodzić po drzewach. Nie znaczy to jednak, że nie lubi kobiecego wizerunku.

 • Ania Dąbrowska opowiedziała o rodzinnej tragedii: To się wydarzyło w wakacje

  Ania Dąbrowska (36 l.) w wieku 11 lat straciła tatę. Jak mówi w najnowszym wywiadzie, po jego śmierci wszystko się w domu zmieniło. Paradoksalnie - na lepsze!

 • "Ta dziewczyna taka jest"

  Świetnie przyjęty koncert na "Przystanku Woodstock" w 1997 roku, angaż w teatrze "Buffo" i później drugie miejsce programie "Idol" - tak wyglądała w skrócie droga do popularności Eweliny Flinty. Jej(...) album wokalistki, który miał potwierdzić jej popularność. Płyta "Nie znasz mnie" ukazała się w marcu 2005 roku - w przeciwieństwie do nagrywanego w pośpiechu "Przeznaczenia?", znalazły się na niej

Zdjęcia na temat: ania dąbrowska i jej dzieci
Wideo na temat: ania dąbrowska i jej dzieci
 • Ania Dąbrowska nagrała nową piosenkę! Rozlicza się z ojcem swoich dzieci?

  Anna Dąbrowska po długiej przerwie wydaje nową płytę. W studiu nagraniowym wokalistkę odwiedziła Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". Album promuje bardzo osobisty singiel "Nieprawda". O czym opowiada? Wścibska reporterka TVN nie ma wątpliwości, że w piosence Ania rozlicza się z ojcem swoich dzieci! Co na to sama zainteresowana? (Dzień Dobry TVN/x-news)