• Informacje na temat:

  ania dąbrowska nowa płyta

Artykuły na temat: ania dąbrowska nowa płyta
 • Jeden z tabloidów twierdzi, że Ania Dąbrowska (34 l.) rozliczy się ze swoim byłym na nowej płycie!

 • Kielich "Lepiej już nie będzie nam": Nadchodzi druga solowa płyta basisty Lady Pank

  "Drapacz chmur" to tytuł nowej płyty Krzysztofa Kieliszkiewicza - Kielicha, basisty Lady Pank. Album ukaże się na rynku 20 lutego.

 • Katarzyna Dąbrowska: Pasja jak narkotyk

  Pod koniec wiosny do sklepów trafi jej pierwsza solowa płyta, a w planach ma już kolejną, co nie oznacza, że rezygnuje z aktorstwa. Wiktoria, którą gra w "Na dobre i na złe", przeżyje burzliwy romans z Adamem, zbliży się do Tomasza i być może opuści Leśną Górę, żeby zostać ordynatorem oddziału chirurgii w innym szpitalu!

 • Kielich "Drapacz chmur": Lady Pank zawsze jest na pierwszym miejscu

  "Postanowiłem zrobić kolejny krok naprzód i zaangażowałem się w powstawanie tej płyty znacznie mocniej niż na debiucie" - tak o albumie "Drapacz chmur" (premiera 20 lutego) mówi Krzysztof Kieliszkiewicz "Kielich", basista Lady Pank.

 • Doda prosi Dąbrowską o pomoc

  ...napruty winem i palący jakieś zioła") nie jest zapraszana do mniejszych miejscowości, gdzie sporą władzę mają tamtejsi księża. A to takie koncerty były jej głównym źródłem utrzymania. Na szczęście nadal dostaje oferty reklamowe, za które zgarnia spore pieniądze. Zdała sobie jednak sprawę, że jeśli jej kolejna płyta znowu okaże się klapą, może już się z tego nie podnieść. Jej nowy kolega Kuba...

 • "Jaka to melodia?": Dziewczyny Janowskiego

  Magdalena Tul, Aneta Figiel i Agata Dąbrowska śpiewają ze sobą już ponad 10 lat. Każda z nich jest inna, ale wszystkie znają najważniejsze współczesne piosenki! Kim są dziewczyny z grupy wokalnej programu "Jaka to melodia?".

 • ...nawiązała współpracę z producentami, którzy stoją za sukcesem Moniki Brodki. Teksty na nową płytę napisze Ania Dąbrowska. Gotowych jest już podobno pięć piosenek. Powstać ma także koncertowe DVD...

 • Ania Dąbrowska: Spójne melodie

  Ania Dąbrowska pracuje obecnie nad następcą swego popularnego debiutu, albumu "Samotności po zmierzchu". Jej nowa płyta trafi do sklepów na przełomie lutego i marca 2006 roku, a znajdą się na niej m.in. kompozycje z repertuaru innych wykonawców. W rozmowie z INTERIA.PL Ania zdradziła, które utwory wzięła na warsztat. Jej wybór może być sporym zaskoczeniem.

 • Sukces Ani Dąbrowskiej

  Nowa płyta Ani Dąbrowskiej - "W spodniach czy w sukience?" cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Krążek osiągnął właśnie status platynowej...

 • Ania Dąbrowska pracuje

  Kilka dni temu informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad nowym albumem Ani Dąbrowskiej. Portal INTERIA.PL skontaktował się w związku z tym z popularną wokalistką, która powiedziała nam kilka słów na temat nowej płyty, która trafi do sklepów w przyszłym roku.

Wideo na temat: ania dąbrowska nowa płyta
 • Ania Dąbrowska nagrała nową piosenkę! Rozlicza się z ojcem swoich dzieci?

  Anna Dąbrowska po długiej przerwie wydaje nową płytę. W studiu nagraniowym wokalistkę odwiedziła Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". Album promuje bardzo osobisty singiel "Nieprawda". O czym opowiada? Wścibska reporterka TVN nie ma wątpliwości, że w piosence Ania rozlicza się z ojcem swoich dzieci! Co na to sama zainteresowana? (Dzień Dobry TVN/x-news)