• Informacje na temat:

  ania dąbrowska urodziny

Artykuły na temat: ania dąbrowska urodziny
 • "Na dobre i na złe" świętuje 15. urodziny!

  ...tolerancji, ale też informują o ważnych problemach społecznych i chorobach cywilizacyjnych. Seriale medyczne są "znacznie lepsze niż pełna apeli kampania społeczna albo sztywne wystąpienie lekarza...

 • Banjo Proszę na urodzinach Trójki

  ...roku ci trzej aktorzy wystąpili razem na jubileuszowym koncercie radiowej "Trójki". Obok nich na scenie Teatru Syrena pojawiły się Kayah, Anna Maria Jopek, Ania Dąbrowska i Monika Brodka. - Trójka...

 • Oto przyrodnia siostra Dody!

  ..., aż wreszcie zdecydowała się uporządkować prawną sytuację Pauliny. Badania genetyczne (DNA) potwierdziły to, o czym ona sama dobrze wiedziała i o czym mówiło się w Ciechanowie. Pan Paweł, gdy mała(...), ani nawet 1200 zł, o które wnosiła mama Pauliny. Zaproponował 300 zł! Sąd nakazał płacić 500 zł. Na 13. urodziny dziewczyna po raz pierwszy dostała coś od swojego taty - alimenty... Od tego czasu...

 • Myslovitz: Urodziny z gośćmi

  1 września w Mysłowicach odbędzie się koncert z okazji 10. rocznicy istnienia zespołu Myslovitz. Z tej okazji utwory razem z zespołem wykonają m.in. Edyta Bartosiewicz, Raz Dwa Trzy i Andrzej Smolik.

 • 10. urodziny grupy Myslovitz

  Gromkie "100 lat" śpiewane przez rozentuzjazmowaną publiczność było najczęściej wykonywanym utworem podczas czwartkowego (1 września) koncertu z okazji 10-lecia zespołu Myslovitz, który odbył się na kąpielisku Słupna w rodzinnym mieście członków grupy Mysłowicach.

 • "The Voice Of Poland" bez Kasi i Filipa

  Tym razem o prawo pozostania w programie "The Voice Of Poland" walczyli uczestnicy z zespołów Ani Dąbrowskiej oraz Adama 'Nergala' Darskiego. Z show pożegnali się Kasia Klimczyk i Filip Sałapa.

 • Bydgoszcz: Festiwal w hołdzie Amy Winehouse

  30 lipca w Bydgoszczy na dwóch, grających wahadłowo scenach spotkają się wybitne osobowości muzyczne. Artyści występujący podczas Artpop Festival Złote Przeboje pożegnają zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała być główną gwiazdą imprezy.

 • Krawczyk dał plamę?

  "Jubileusz bez Trubadurów to tak jak urodziny bez tortu" - mówi o koncercie Krzysztofa Krawczyka w Sopocie Sławomir Kowalewski, jeden z założycieli zespołu. Grupa, z którą Krawczyk stawiał pierwsze kroki na scenie, nie może mu wybaczyć, że nie została zaproszona do Opery Leśnej.

 • Festiwal w Opolu wraca do amfiteatru

  W piątek, 10 czerwca, w gruntownie wyremontowanym i zmodernizowanym amfiteatrze rusza 48. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2011. Dwa pierwsze dni organizuje TVP - z tych koncertów będzie bezpośrednia transmisja. Niedzielny koncert samodzielnie organizuje miasto Opole.

 • Cudze śpiewacie, bo swojego nie macie?

  W ostatnim czasie na krajowym rynku muzycznym pojawiło się sporo tzw. tribute albumów, na których współcześni wykonawcy sięgnęli po twórczość innych, głównie zasłużonych dla polskiej kultury artystów. Czy to wyraz kreatywnego hołdu dla ponadczasowej twórczości czy raczej brak pomysłów na własną artystyczną tożsamość?

Wideo na temat: ania dąbrowska urodziny
 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...