• Informacje na temat:

  ania i magda femme

Artykuły na temat: ania i magda femme
 • Magda Femme szykuje się do ślubu

  Michał Wiśniewski (44 l.) po rozstaniu ze swoją pierwszą żoną Magdą Femme (46 l.) sugerował na Facebooku, że jest ona lesbijką. Wokalistka tymczasem niedawno się zaręczyła i właśnie przygotowuje się do ślubu.

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Magda Femme w ciąży! Z kobietą?

  ...37-letnia Magda Femme mieszka obecnie ze swoją menadżerką Anną Komornicką w jednej z podwarszawskich miejscowości. To nie musi niczego oznaczać, ale jednak od razu nasuwa się głośna sprawa rzekomego(...) do przyjaciółki Magdy, która przyznała, że artystka spodziewa się dziecka, które jest efektem pozaustrojowego zapłodnienia. Pierwszemu zabiegowi Femme poddała się półtora roku temu, ale tamta ciąża...

 • Vision: Tomek Lubert wziął wokalistę z boysbandu

  Znany z boysbandu Looking4 i występów w "The Voice of Poland" Sylwester Ruszkowski został wokalistą nowego zespołu Tomka Luberta - Vision.

 • Femme fatale w akcji

  Mimo uczucia, jakim darzą się Magda (Anna Dereszowska) i Jan (Jacek Poniedziałek), bohaterowie serialu "Klub Szalonych Dziewic", nie będą w stanie zapomnieć niedawnych urazów. Na dodatek stanie między nimi piękna naczelna magazynu "Superego" Beata (Aleksandra Nieśpielak).

 • Ich Troje z trójką wokalistek!

  Michał Wiśniewski zapowiadał swego czasu na oficjalnej stronie Ich Troje niespodziankę z okazji 10-lecia premiery pierwszej płyty zespołu. Miały nią być koncerty popularnej grupy z Anią Świątczak, Magdą Femme i Justyną Majkowską, a więc wszystkimi dotychczasowymi wokalistkami Ich Troje. Wygląda na to, że Wiśniewskiemu udało się namówić je wszystkie do udziału w jubileuszowej trasie zespołu.

 • Polacy potępią polską piosenkarkę?

  Była żona Michała Wiśniewskiego Magda Femme wraz ze swoją przyjaciółką Anną Komornicką wychowuje córeczkę. Obie panie są szczęśliwe. Czy komuś jednak będzie to przeszkadzać?

 • Ania Wiśniewska gorzko o mężu

  Ania Wiśniewska, przyszła była żona Michała Wiśniewskiego (rozwód w toku), oświadczyła, że żałuje każdej chwili spędzonej z gwiazdorem.

 • Wiśniewski się rozwiódł?!

  W jednej z ostatnich notek na blogu Wiśniewskiego znalazło się zabawne zdanie. Zabawne dla nas, ale jego żonę Anię powinno zaniepokoić: "Pamiętam krzyki podnoszone w 2006 roku, że jakie to Michał ma prawo do śpiewania o Bogu (Bóg Jest Miłością) ? Trzy razy rozwiedziony !" - czytamy. O ile nam wiadomo, Michał rozwodził się dwa razy - w 2001 roku z Magdą Femme i w 2006 roku z Mandaryną. Czyżby ta...

 • Koniec małżeństwa Wiśniewskich. To już oficjalne!

  "Ostatnimi drzwiami, które zamykam jest moje małżeństwo" - Ania Wiśniewska na swoim blogu poinformowała o zakończeniu małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Wcześniej lider Ich Troje usunął ją z grupy.