• Informacje na temat:

  ania i paweł

Artykuły na temat: ania i paweł
 • Paweł Wawrzecki o niepełnosprawnej córce: Ania to mój największy życiowy sukces

  Kiedyś marzył, aby jego córka wreszcie coś powiedziała. Dzisiaj Paweł Wawrzecki (67 l.) o ukochanej Ani (26 l.), która urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, mówi z ogromną czułością, że... jest mocna w gębie i pyskata. Bardzo go to cieszy! Przyznaje również, że pod jego nieobecność córką opiekuje się "pewne małżeństwo".

 • Paweł Kukiz: Jeśli tkniecie moją rodzinę, osobiście was dopadnę

  Paweł Kukiz "zaleca" dziennikarzom, by nie próbowali opisywać jego życia prywatnego.

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  Tak o Annie Przybylskiej mówi jej mama Krystyna w książce pt. "Ania". 5 października mijają 3 lata od przedwczesnej śmierci aktorki, dla której pogoń za sławą i popularnością była bez znaczenia. Nie wybrała kariery za granicą, choć miała taką możliwość. Najważniejsza była rodzina, z której czerpała siłę do życia, a potem do walki z chorobą.

 • Paweł Pawlikowski: Do Hollywood się nie przeniosę

  Ludzie wyczuli, że chodzi o jakąś większą sprawę - ocenił, odnosząc się do uniwersalnej wymowy "Idy", Paweł Pawlikowski. Reżyser, który wrócił w czwartek, 26 lutego, do Warszawy po zdobyciu Oscara, zapewnił, że nie planuje przenosić się do Hollywood i nadal chce tworzyć w Polsce.

 • "To nie koniec świata!": ​Paweł i Ania - co dalej?

  Zapraszamy na finałowy odcinek drugiego sezonu "To nie koniec świata!", w którym głośno zabrzmią nuty nadziei na szczęśliwy koniec. A Paweł będzie kontynuował podróż drogą do wybaczenia.

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • "M jak miłość": Wraca Weronika Rosati! Ania będzie miała romans z Andrzejem?!

  ...w tej sytuacji zrobi Paweł, który niegdyś porzucił ją dla innej? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem, w nadchodzących odcinkach "M jak miłość"!(...)Przypomnijmy, bohaterka Weroniki Rosati, Ania, koleżanka Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) pierwszy raz pojawiła się w "M jak miłość" dokładnie 15 lat temu. Jej wątek został rozwinięty w 2003 roku...

 • Jest polski Oscar! "Ida" ze statuetką Akademii

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny". To pierwsza polska produkcja w historii, której udał się podobny wyczyn.

 • "M jak miłość": Marcin spędzi noc z Anią i... na tym koniec?

  Po uwolnieniu z rąk porywaczy Ania do tego stopnia skutecznie ukryje się przed handlarzami kobietami, że nawet Marcin straci z nią kontakt. Gdy w końcu Chodakowski zapyta o Żakowską Jakuba (Krzysztof(...) spółka "Chodakowski i syn". Pierwszy seks W efekcie tego już kilka godzin później - w 1350. odcinku "Emki" (emisja 12 lutego w TVP2) - Ania przyjedzie do Marcina do domu i w oboje nagle zaczną się...

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

Zdjęcia na temat: ania i paweł
Wideo na temat: ania i paweł
 • Jak Paweł Wilczak i Piotr Zelt wspominają Anię Przybylską?

  W niedzielę (5.10) w swoim domu w Gdyni, odeszła Anna Przybylska. Aktorka zmagała się z rakiem trzustki, którego zdiagnozowano u niej w 2013 roku. Paweł Wilczak i Piotr Zelt powiedzieli, jak(...). Trudno mi o tym mówić - powiedział Wilczak. Piotr Zelt dodał na koniec: Człowiek żyje tak długo, jak długo żyje pamięć o nim. Ania będzie żyć jeszcze bardzo długo/ źródło: Agencja TVN/x-news

 • "M jak miłość": Ania ma romans z Andrzejem?!

  Bohaterka Weroniki Rosati, Ania, koleżanka Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek) pierwszy raz po-jawiła się w "M jak miłość" dokładnie 15 lat temu. Jej wątek został rozwinięty w 2003 roku, kiedy to(...) zdumienia przecieraliśmy oczy! Czy Ania będzie miała romans z Andrzejem (Krystian Wieczorek)? Skąd się znają? Odpowiedzi na te pytania poznacie już wkrótce!

 • Paweł Wawrzecki przerywa milczenie: Nie oddałem córki

  Paweł Wawrzecki odniósł się do plotek, jakoby oddał swoją chorującą na porażenie mózgowe córkę do rodziny zastępczej. Przypomnijmy: tabloidy donosiły, że po śmierci żony aktor związał się z bogatą(...) rzeczywistość" i na sto dni w roku wyjeżdża do Ameryki, gdzie mieszka jego obecna żona. W tym czasie niepełnosprawną córką opiekuje się rodzina Zborowskich. "W tej chwili jest mi dużo lżej, bo Ania

Dyskusje na temat: ania i paweł
 • Re: "M jak miłość": Ania idzie w odstawkę, Artur znów straszy!

  Artur tak naprawdę kocha Marcina ! Powiedział mi w celi pod prysznicem !

 • Re: "M jak miłość": Czasem dają im popalić

  A Paweł - alkoholik nie miał zginąć w zderzeniu z kartonami?

 • Re: "M jak miłość": Paweł się żeni!

  powiem tak, taki gniot DEGENERUJE społeczeństwo. Małe dziecko oglądając ten film ma wpajane ze ten spał z tą, ta z tym, ci się rozwiedli, tamci sie rozwiedli.... MA WPAJANE ZE TO NORMALKA W ŻYCIU!

 • Re: "M jak miłość": Wraca Weronika Rosati! Ania będzie miała romans z Andrzejem?!

  Andrzejek zapłodni Kingę, a Paweł Julkę. I wtedy będzie ogólna miłość. Piękny serial i taki wychowawczy dla młodzieży. Podobny do róbta co chceta. Tylko z innej strony, bo filmowej.

 • Re: "M jak miłość": Ania zastąpi Paulinę?

  opiekunka jest w zmowie z braćmi zdunami którzy chcieli porwać bachora dla okupu, paweł chleje już nawet denaturat a jego żona wysyła mu filmiki z sypialni, pietrek zdun okrada na parkingu samochód budzyna, marek kupuje nowe gumofilce, leśnik biega po lesie przebrany za odyńca, natalka chce zastrzelić staśka policmajstra, budzński odlewa sie przez okno

 • Re: „M jak miłość”: Paweł na złej drodze

  a skąd to wiesz\, ze kiepski? Oglądasz?

 • Re: "Złotopolscy": Paweł Wawrzecki jest bardzo dumny z córki

  A nie wiecie ilu tatusiów porzuciło swoje tak niepełnosprawne dzieci zaraz po urodzeniu na zawsze? Jak możecie pisać takie rzeczy, nie rozumiem. On zdał egzamin z ojcostwa w 100%. Ania podobno zna j.angielski. Wiem to z innego wywiadu, ale wychowała się w Polsce i być może to ona woli pozostać w Polsce. Nie wmawiajcie ojcu tego, czego nie ma. Niektórzy nawet czepiają się urody pana Pawła. Czy

 • Re: "M jak miłość": Paweł wybierze... Kalinę?

  Chyba w nowym sezonie będą dominować trójkąty (patrzcie: Iza, Marcin, Ania). Julka jest odpowiednią kandydatką dla Pawła, jakoś nie widzę nikogo lepszego na jej miejsce. Jak Katię jeszcze da się przełknąć, w sumie nie jest taka zła i jako tako też ją z nim widzę, to Kaliny w ogóle. Coś jest irytującego w tej bohaterce lub może to wina aktorki, nie wiem, ale nie lubię tej postaci.

 • Re: "M jak miłość": Znowu razem

  Kochanki i żony Pawła Zduńskiego: Teresa Makowska (Joanna Sydor) Dziewczyna, z którą spał w kanciapie w barze (Nieznana) Ania (Weronika Rosati) Madzia Marszałek (Anna Mucha) Sylwia Okońska, kelnerka Oazy (Anna Gzyra) Mirka Kwiatkowska (Andżelika Piechowiak) Maja Chojnacka, żona (Laura Samojłowicz) Dziewczyna, z którą miał romans w czasie sesji zdjęciowej (Nieznana) Ewelina, Kryminalistka, która