• Informacje na temat:

  ania lew

Artykuły na temat: ania lew
 • Hanna Lis nieugięta! Ani myśli o karierze politycznej!

  ...obserwatora. Świat polskiej polityki w swojej bezsensownej brutalności jest przede wszystkim jałowy. Myślę, że większość Polaków nie rozumie tego wzajemnego okładania się kijami bejsbolowymi przez polityków(...) zostały zredukowane do instrukcji, na kogo absolutnie nie wolno głosować, bo wróg, agent Moskwy, zdrajca" - ubolewa Lisowa. Widzielibyście Hannę na stanowisku ministra albo premiera?

 • Hans Zimmer: Najlepiej pracuje mi się z Nolanem

  Hans Zimmer, wybitny kompozytor muzyki do takich filmów jak "Thelma i Louis", "Król Lew", "Piraci z Karaibów", "Gladiator", "Pearl Harbor" czy "Incepcja", był gościem 7. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. O tajnikach swojej pracy opowiedział Piotrowi Metzowi w "Dzień Dobry TVN".

 • Anna Lewandowska na meczu Roberta. Widać brzuszek?

  ...ostatnim meczu Bayernu, na którym obecna była także Lewandowska, odbyło się świąteczne spotkanie ludzi związanych z klubem. Ania na tę okazję założyła czarną luźniejszą sukienkę, która nieco ukryła jej(...)Odkąd Robert Lewandowski (28 l.) ogłosił, że on i Anna (28 l.) spodziewają się dziecka, w mediach co chwila pojawiają się publikacje na temat "polskich Beckhamów" i ich potomka. Wiadomo już, że żona...

 • Andrzej Chyra: Wreszcie zagrałem porządnego człowieka

  "Mój ojciec często zadawał mi pytanie, dlaczego wreszcie nie mogę zagrać porządnego człowieka?" - mówi Andrzej Chyra i zapowiada przełomową rolę w karierze. W filmie Jacka Lusińskiego, poruszającym i inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami "Carte blanche", aktor wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Ślub w rodzinie premiera

  Michał Tusk (25 l.) jeszcze w tym roku stanie na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest Ania Lew.

 • Ewa Szlachcic i Matt Kowalsky razem (AtomicRED "Ej ty")

  Piosenka "Ej ty" w wykonaniu wokalistki Ewy Szlachcic i DJ-a Matta Kowalsky'ego zapowiada ich wspólny projekt AtomicRED.

 • "Na dobre i na złe": Trzydniowe polowanie na Alicję Bachledę-Curuś w Gdyni

  Choć Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni nie wyglądała jak gwiazda z Hollywood, paparazzi polowali na nią bez przerwy. Z jakim skutkiem?

 • Agnieszka Grochowska o hollywoodzkim debiucie

  "System", amerykański thriller osadzony w czasach sowieckiej Rosji, to nowy film z udziałem Agnieszki Grochowskiej. "Nikt nigdy nie stawiał mi tak dużych wymagań" - mówi o pracy na planie tej produkcji polska aktorka.

 • Adamczyk ma już nową dziewczynę!

  ...39-letni Piotr Adamczyk i 27-letnia Ania Czartoryska rozstali się w kwietniu. Znajomi Anny twierdzili, że związek się rozpadł, ponieważ dziewczyna oczekiwała od aktora poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Tymczasem Adamczyk, lew salonowy i miłośnik kobiet, nie planował jeszcze zakładania rodziny. "Super Express" informuje, że Piotr ma już nową miłość. Kilka dni temu pojawił się na warszawskim...

 • Najcichszy i najspokojniejszy film?

  Film, który "wybudzi nas z letargu permanentnej pogoni i niepokoju", "głębokie duchowe przeżycie" - tak zapowiadana jest "Wędrówka na Zachód" nagradzanego reżysera z Tajwanu Tsai Ming-lianga, która 24 kwietnia trafi do kin w Polsce.

Wideo na temat: ania lew
 • Król Lew 3D

  Simba jest bardzo ciekawym świata lwiątkiem a zarazem następcą Mufasy, władcy Lwiej Ziemi. Królem pragnie jednak za wszelką cenę zostać Skaza, brat Mufasy. Nienawiść do bratanka popycha go do uknucia podłej intrygi. W jej wyniku Mufasa ginie, a Simba w poczuciu winy opuszcza Lwią Ziemię. Wycieńczonego lwa odnajduje dwójka wesołych przyjaciół - surykatka Timon i guziec Pumba. Przekazują młodemu lwu swą wielką życiową mądrość: hakuna matata - czyli "nie martw się". Simba wiedzie z Timonem i...

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...

 • Serce lwa

  Centralna postać grupy neonazistów, Teppo, zakochuje się w Sari, matce czarnoskórego Rhamadhaniego.