• Informacje na temat:

  ania ma kota w głowie

Artykuły na temat: ania ma kota w głowie
 • Tomasz Kot podjął sensacyjną decyzję! Robi to dla żony i dzieci!

  ...kuszące, nie wytrzymują porównania z chwilami, które spędza z bliskimi.  "Kiedyś non stop pracowałem, dziś po planie, niezależnie, co by mi zaproponowano, muszę wrócić do domu i pobyć z rodziną(...) trzydzieści. Swoje wiem, stworzyłem w głowie procedury zachowań na różne sytuacje"– mówi.  Na pierwszym miejscu stawia dzieci.  "Staram się zaoferować im w miarę normalny świat, w którym nie ma miejsca na...

 • Tomasz Kot u szczytu formy zawodowej

  "Postawa Zbigniewa Religi może natchnąć do tego, że czasami warto zawalczyć i postawić na swoim" - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w słynnego kardiochirurga w filmie "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na zakończonym 20 września Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Mariusz Czajka: Ania wyrwała mnie z piekła

  ...powiedziała mi: "Poświęciłam ci dziesięć lat życia i wystarczy". Wyprowadziła się wraz z naszą córeczką z mieszkania. Zostawiła mnie z dwoma niespłaconymi kredytami, z psem, kotem oraz niewykończonym(...), nadziei i emocji - opowiada pismu "Dobry Tydzień" Mariusz Czajka. - Wiem na pewno, że Bóg istnieje. Patrząc na ten wspaniały wszechświat, nie mam co do tego wątpliwości. Uważam, że każdy z nas, budząc...

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Tomasz Kot cieszy się, że nie dostał roli w nowym Bondzie? "Ciągle tęsknię za rodziną"

  Ta wiadomość zelektryzowała media. Aktor był o krok od zagrania jednej z głównych ról w filmie o przygodach Jamesa Bonda. Choć spodobał się reżyserowi, to wcielający się w tytułowego bohatera Daniel(...) załamał. - To był któryś dzień z rzędu, kiedy wstawałem o 5 rano. Widziałem, jak moje dzieciaki śpią, wracałem wieczorem i znów widziałem, jak śpią. Miałem w głowie jedno: "Chcę wracać do dzieci, nie chcę...

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Anna Dereszowska przestała sprzątać! "Trudno. Nic strasznego się nie stało"

  Ania Dereszowska (33 l.) po rozstaniu z Piotrem Grabowskim postanowiła być dla siebie bardziej wyrozumiała i nie przejmuje się już bzdurami, takimi jak sprzątanie. Przyjaciół przyjmuje więc w kotach kurzu!

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

 • Katarzyna Dowbor: Moja córka wszystko wie najlepiej

  Katarzyna Dowbor (57 l.) choć jest sama, wcale nie czuje się samotna. Dla mężczyzny nie planuje zmieniać ani siebie, ani swojego dotychczasowego życia. Nie kryje, że córka Marysia, która przechodzi okres dojrzewania, daje jej nieźle popalić!

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.