• Informacje na temat:

  ania mucha auto

Artykuły na temat: ania mucha auto
 • Mucha miała kolizję!

  ...zaliczył tylko sporą rysę na karoserii, ale przyszłej mamie nic się nie stało. Podobno gwiazda i "panowie z drugiego auta dogadali się bez wzywania policji". Według jego relacji, "nawet śmiali się z całej(...), Ania wciąż nie rezygnuje z aktywnego trybu życia. A na wiosnę planuje powrót na wizję - podobno ma zostać prowadzącą w jednym z telewizyjnych show.

 • Nowe oblicze Anny Muchy

  Anna Mucha podpisuje nowe kontrakty na role, prowadzenie warsztatów aktorskich oraz festiwali, a w przerwie w pracy... przemeblowuje życie z ukochanym.

 • Facet Muchy był mechanikiem samochodowym

  Powoli wychodzi z cienia. Już nie zasłania twarzy, gdy paparazzi próbują zrobić mu zdjęcia. Nadal jednak dla mediów Marcel Sora jest tajemnicą. Im mniej o nim wiadomo, tym więcej pojawia się plotek(...) trudno mu było zwrócić na siebie uwagę. W końcu zniechęcił się do biegania po castingach. Przez kilka lat pracował w Szwecji jako mechanik samochodowy. Zresztą kocha szybkie auta, ale woli przyciskać...

 • Anna Mucha jedzie po bandzie

  Ułańska szarża Anny Muchy trwa! Zdobyła w tanecznym show Kryształową Kulę, uszkodziła nagrodę - białego mercedesa, a teraz szaleje jako jurorka w "You Can Dance - Po prostu tańcz". Nie wszystkim się to jednak podoba...

 • "M jak miłość“: U Magdy zdrada, u Andrzeja - rozwód!

  Niebawem Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Olka (Maurycy Popiel) od jego kochanki Anety (Ilona Lewandowska), a Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) uzyskają rozwód.

 • "The Voice Of Poland": Słodkie jest życie faworytów (jurorów)

  "Jesteś przedłużeniem mojego penisa w tym programie" - w ten sposób Nergal pochwalił "swojego zawodnika" Damiana Ukeje, nie starając się nawet ukryć, kto jest jego ulubieńcem z zespołu. Swoich wyraźnych faworytów, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc jurorów, mają również Kayah i Ania Dąbrowska. Czy to jest fair wobec pozostałych uczestników "The Voice Of Poland" i idei programu w ogóle?

 • "M jak miłość" w Krakowie!

  Anka (Weronika Rosati) zaprosiła Magdę (Anna Mucha), przyjaciółkę z czasów studiów na swój wernisaż w Krakowie. Po latach okazuje się, że dziewczyna została światowej sławy artystką. Jednak to nie(...) będzie więc miała konkurencję! Anna Mucha zdradziła nam, że po trudnych przeżyciach z poprzedniego sezonu (romans Olka , rozwód czy oskarżenia Budzyńskiego o gwałt), w nowych odcinkach u Magdy wcale...

 • Rozdano Fryderyki!

  W poniedziałek, 20 kwietnia, rozdano Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2009! Po trzy nagrody zdobyli Maria Peszek, Czesław Śpiewa i grupa Coma. Największą przegraną wieczoru została Ania Dąbrowska, która mimo ośmiu nominacji nie otrzymała żadnej statuetki.

 • "Vinyl": Tajemnice Devon Finestry

  Devon to wspaniała postać, ale czym najbardziej ujęła Cię ta bohaterka? - To postać, którą stworzyłam wspólnie z Terry’m, Bobby’m i Marty’m. Jej pierwsza wersja nie przypomina tej Devon, którą(...) tak właśnie czuje się moja bohaterka kiedy Bobby łamie tę zasadę - przekroczenie tej granicy stawia przyszłość ich związku pod znakiem zapytania.Nie powiedziałam nikomu, że zamierzam chlusnąć mu...

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".