• Informacje na temat:

  ania mucha i jej dzieci

Artykuły na temat: ania mucha i jej dzieci
 • Ania Mucha jest znów do wzięcia! Z tej okazji skorzysta jej były?!

  Rozpadł się jej długoletni związek, on przyznał, że była kobietą jego życia. Czy jest jeszcze szansa, by Kuba Wojewódzki (55 l.) i Ania Mucha (38 l.) do siebie wrócili?!

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej

 • Anna Mucha nie żałuje pieniędzy na edukację córki

  Anna Mucha (37 l.) szykuje swoją córkę Stefanię do rozpoczęcia nauki.

 • Ryszard Rembiszewski: Pan Lotto po przejściach

  Wszyscy kojarzą mnie niemal wyłącznie z grami liczbowymi, ale to mi nie przeszkadza - twierdzi Ryszard Rembiszewski. Prezenter lubi być utożsamiany z kimś, kto przynosi ludziom szczęście. Uważa się za ikonę Totalizatora Sportowego, przyznaje jednak, że być może zbyt słabo wykorzystał popularność, jaką przyniosło mu prowadzenie studia losowań Lotto.

 • Anna Mucha ma co świętować! Udało się!

  Udało się! Radosne wieści z życia aktorki! Anna Mucha (38 l.) ma co świętować - dostała rolę w 3. części „Kogla-mogla”. A dlaczego wybrano właśnie ją? Z tym wyjaśnieniem pospieszyła producentka.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Anna Mucha: Nie odda dzieci nianiom!

  Anna Mucha (33 l.) postanowiła być ambitną mamą, która wychowuje dzieci bez niczyjej pomocy! Co z jej karierą?

 • Być dzieckiem legendy: Ania Rusowicz

  Poniżej możecie przeczytać dotyczący Ani Rusowicz (córki Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy) fragment pierwszej części książki "Być dzieckiem legendy" (premiera w piątek, 23 listopada) autorstwa dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej. Przybliża ona sylwetki ludzi znanych i lubianych, którzy odeszli przedwcześnie. O mierzeniu się z legendą sławnych rodziców opowiadają ich dzieci.

 • Anna Mucha wściekła na dziennikarza za wywiad, którego udzieliła?! Poszło o jej komentarz

  O Annie Musze (38 l.) ostatnio było głośno za sprawą plotek o jej rozstaniu z partnerem. Na fali zainteresowania mediami jej osobą, Mucha postanowiła udzielić wywiadu Piotrowi Najsztubowi (56 l.) i chyba nie jest do końca z tej rozmowy zadowolona.

 • Nowe oblicze Anny Muchy

  Anna Mucha podpisuje nowe kontrakty na role, prowadzenie warsztatów aktorskich oraz festiwali, a w przerwie w pracy... przemeblowuje życie z ukochanym.

Zdjęcia na temat: ania mucha i jej dzieci
Wideo na temat: ania mucha i jej dzieci
 • Mucha: "Obsranej" afery ciąg dalszy

  Anna Mucha zaatakowała publicznie jedną z firm za to, że jej stacje benzynowe nie są wyposażone w pomieszczenia dla matek z małymi dzieci. Celebrytka wyznała bowiem na swoim blogu, że kiedy jej córka Stefania "obsrała się po pachy", musiała ją przewinąć na stole, na którym "jecie parówki i pałaszujecie batoniki". Obecnie Ania odwiedza kolejne stacje, sprawdzając, czy istnieją tam miejsca

Dyskusje na temat: ania mucha i jej dzieci
 • Re: Ania Mucha jak Julia Roberts?

  Tym amatorem dzieci okaże się Biedroń - korbowód rowerowy. A Sonia - otrzyma cios z pięści w pysk od Janka - będzie słychać trzask łamanej przegrody i farba pójdzie z nosa. Następnie Janek otworzy rozpór i wyciągnie prącie - spydzi ją w mordę i dwururę, okIepie jajami pysk. Jaja Janka będą całe od krwi ze złamanego nosa Soni. Później sprzeda jej parę kopniaków w banię, powyciera jej mordą podłogę

 • Re: "M jak miłość": Z kim Olek zdradza Magdę?

  Wszystko wszystkim ale Mucha z tym bronzerem na twarzy to mocno przesadziła:):):):)Wygląda komicznie:):):):):):)Chyba dzieci nie zle dają jej czadu bo widac że Ania już nie kwitnie promiennością jak dawniej:)Tu musi Wieczorek zadziałać:):):):)

 • Re: Anna Mucha odniosła się też do...

  to prawda, Ania Mucha wygląda świetnie. "spotkałam" ją w pewnym hotelu na śniadanku, gdzie była w dresie, bez makijażu i ułożonej fryzury, wyglądała jak na ekranie. jestem przekonana, że nikt nie musi retuszować jej zdjęć. Nie wiem, czy czytuje Pani, Pani Aniu, takie opisy, ale gratuluję! Niejedna młoda mama chciałaby tak wyglądać. Sama mam 2 dzieci i pracuje zawodowo, wiem, jak trudno znaleźć

 • Re: Będzie mamą!

  a ja mysle ze to było wyreżyserowane, bo "prosto w serce" nie ma ogladalności, a w ciązy jest Milewska, którą Ania gra- znam jej wypowiedzi na temat posiadania dzieci dlatego nie wierzę. moim zdaniem to tez sciema dla podniesienia oglądalności , w taki zbieg okolicznościo to nie wierzę ,Milewska w ciaży i Mucha ,bzdura . Mucha zrobi wszystko ,zeby o niej pisali ,nawet zajdzie w ciażę ze słoniem !!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Madzia wyjechała z Polski, ale nie na zawsze!

  szczęście wszystko sobie Majka z Pawłem wytłumaczy ; ) . I z tego co wiem (źródło ściśle tajne) ; pp Ania Mucha - którą bardzo lubię , ale wkurza mnie jej rola , ma grać tylko gościnnie , bo jak to ujęła(...)I po co ona wraca ? ; / Jak ja jej nie lubię , fakt faktem , kiedyś kibicowałam Madzi i Pawłowi , ale Magda okazała się być głupią , widziała , jak chłopakowi na niej zależy i jak ją kocha , to