• Informacje na temat:

  ania mucha reżyserem

Artykuły na temat: ania mucha reżyserem
 • Wszyscy aktorzy serialu „M jak Miłość” bardzo przeżyli śmieć swojego kolegi z planu Witolda Pyrkosza (†90 l.). Za wpis wyrażający głęboki żal najbardziej została skrytykowana Ania Mucha (36 l.)

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej

 • Ekipa "Prosto w serce" ma dość Muchy

  Na planie serialu TVN panuje napięta atmosfera. Wszystko przez Anię Muchę , która rozstawia wszystkich - łącznie z reżyserem - po kątach.

 • "Lewiatan" : Bezradność w starciu z Bogiem

  Wszelka władza pochodzi od Boga. To fraza, która pada z ust jednego z bohaterów (nagrodzonego za najlepszy scenariusz w Cannes) filmu Andrieja Zwiagincewa. Tyle, że na sportretowanej przez rosyjskiego reżysera prowincji, gdzie sam diabeł mówi dobranoc, Boga chyba nie ma.

 • Mucha przeżywa kryzys

  ...29-letnia Ania Mucha jest naprawdę zdesperowana. Robiła już praktycznie wszystko, by zaistnieć na dłużej w show-biznesie: zamieszczała kontrowersyjne wpisy na swoim blogu, całowała się na balkonie z kobietą, poniżała w polsatowskim "Jak oni śpiewają"... Wszystko na próżno. Dlatego, jak donosi pismo "Świat & Ludzie", Mucha podjęła decyzję o ponownym wyjeździe z Polski. Ma wrócić do szkoły...

 • "Wkręceni 2" : Zaskoczenie

  "Wkręceni 2" zaskakują. Sequel, który wydawał się jedynie skokiem na kasę po dużym sukcesie pierwszej części (film zobaczyło prawie 850 tys. widzów w Polsce), jest lepszy niż "jedynka".

 • Pasmo porażek Muchy

  Mimo rocznego dokształcania się w prestiżowej szkole Lee Strasberg Theatre, Ania Mucha nie może narzekać na nadmiar propozycji zawodowych. Ostatnio spotkał ją wyjątkowo przykry zawód...

 • "Plemię" : Eksperyment z szokiem w zamyśle

  Ten film może zaintrygować pomysłem. Zniechęca jednak dosłownością i szokiem, za którymi niewiele się kryje.

 • Mucha wraca zaraz po porodzie

  Ania Mucha po urodzeniu dziecka planuje ostro zabrać się do pracy - na początku 2012 r. weźmie udział w castingach do nowych seriali.

 • Mają już dość Anny Muchy?

  Na planie serialu "Prosto w serce" panuje napięta atmosfera. Wszystko przez Annę Muchę, która rozstawia wszystkich - łącznie z reżyserem - po kątach.

Wideo na temat: ania mucha reżyserem
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...