• Informacje na temat:

  ania mucha spacer

Artykuły na temat: ania mucha spacer
 • Mucha została twarzą firmy kosmetycznej!

  Anna Mucha po raz kolejny udowodniła, że ma głowę do interesów. Właśnie została nową ambasadorką marki Oriflame...

 • Mucha życzy "dużych jaj"

  Anna Mucha z radością życzy wszystkim "dużych jaj". Zamiast wspominać lany poniedziałek, malowanie pisanek i spacery ze święconką, Mucha postanowiła podsumować dotychczasowe święta.

 • Anna Mucha szykuje się na wielkie zmiany? Będzie ciąża w życiu i... ciąża na ekranie?

  W serialu „M jak miłość” grają parę zakochanych. Anna Mucha (37 l.) nie miałaby nic przeciwko temu, by jej bohaterka – Magda – zaszła z ukochanym w ciążę. Jeśli scenarzyści się na to zgodzą, aktorka pomyśli też o rewolucji w życiu prywatnym.

 • Kilkanaście tysięcy osób przybyło w sobotę, 23 września, na warszawskie Pola Mokotowskie, aby wziąć udział w drugiej edycji ECCO Walkathonu - Spaceru Ludzi Dobrej Woli. Marsz rozpoczęli młodzi aktorzy znani z serial u "M jak miłość" - Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Marcin Mroczek oraz Przemysław Cypryański. Okazało się, że podczas pikniku realizowano jeden z odcinków serialu!

 • Jak Ania Mucha opiekuje się córeczką?

  Kiedy tata małej Stefanii, Marcel Sora (31 l.), idzie do pracy, odpoczywająca od show-biznesu Mucha spędza z nią całe dnie. Jeszcze rok temu znana z kontrowersyjnych poglądów na macierzyństwo aktorka uznałaby to za katorgę. Teraz nie może się nacieszyć córeczką. Paparazzi przyłapali młodą mamę na spacerze w warszawskich Łazienkach. Na opublikowanych w "Fakcie" i "Super Expressie" zdjęciach widać...

 • "W nocy im później, tym jest piękniej"

  Album "Jak tam jest" to pierwsze autorskie wydawnictwo Seweryna Krajewskiego od niemal dekady. Wszystkie teksty na płytę napisał Andrzej Piaseczny, z którym wcześniej współpracował na przebojowych płytach "Spis rzeczy ulubionych" i "Na przekór nowym czasom - live".

 • ​"M jak miłość": Anna Mucha będzie grała w Chicago i Nowym Jorku!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", przygotowuje się do swej kolejnej podróży za ocean. Tym razem jednak nie poleci do USA, by odpoczywać...

 • "Nie rozwalę parlamentu"

  Łona, czyli naprawdę Adam Zieliński, to bez wątpienia jeden z najinteligentniejszych polskich raperów. W jego tekstach łatwiej znaleźć rymy o Unii Europejskiej niż o siedzeniu na ławce pod blokiem. Szymon Jadczak postanowił dowiedzieć się od szczecińskiego muzyka, czy z takim przesłaniem można zaistnieć na polskiej scenie hiphopowej. A przy okazji poznał polityczne preferencje Łony i zbiór najświeższych dowcipów o jego ulubionej marce samochodów, czyli trabantach.

 • "M jak miłość": Anna Mucha jest mistrzynią w robieniu... deserów

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", znalazła sposób na jesienną depresję. Gdy za oknem siąpi deszcz, aktorka zabiera się do robienia... deserów. Zapach ciasta roznoszący się po całym domu od razu wprawia ją w doskonały nastrój.

 • Polska muzyka: Sny o potędze

  Z polską muzyką jest jak z polską piłką. Mamy utalentowanych indywidualistów, ale wielkich sukcesów na skalę światową nie widać. Na szczęście, w odróżnieniu od futbolu, w muzyce nie wynik się liczy, ale gra. Pozostaje tylko poinformować publiczność za granicą, kto tak pięknie gra.