• Informacje na temat:

  ania wendzikowska maz

Artykuły na temat: ania wendzikowska maz
 • Sigourney Weaver upokorzyła Annę Wendzikowską!

  Anna Wendzikowska (33 l.) powinna spalić się ze wstydu?!

 • Anna Wendzikowska: Podwójna mama

  W styczniu Anna Wendzikowska urodziła córeczkę. Piękna dziennikarka nie planuje jednak długiego urlopu macierzyńskiego.

 • "M jak miłość": Anna Wendzikowska zaręczyła się!

  Kiedy niespełna dwa miesiące temu Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", po raz pierwszy spotkała Patryka Ignaczaka - wokalistę zespołu Audiofeels - nie przypuszczała, że już po kilku tygodniach znajomości przyjmie jego oświadczyny. Aktorka potwierdza, że nowy ukochany poprosił ją o rękę, a ona powiedziała: "Tak"!

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

 • Urbańska i Józefowicz w "TzG"

  Pakosińska, Ania Wendzikowska i Staszek Karpiel. Edycja pod pechową 13-tką zapowiada się wyjątkowo sensacyjnie! Z zamieszczonej przez nas ankiety wynika, że wybór Józefowicza na jurora był strzałem...

 • Były mąż Skrzyneckiej w "TzG"!

  Oficjalnie ogłoszono, że do grona tańczących gwiazd dołączy Zbigniew Urbański - dziennikarz i prezenter TVN Turbo oraz... były mąż Katarzyny Skrzyneckiej.

 • Bachleda-Curuś i Gortat, Rutkowski i Wodzianka, Korzeniowski i inni - romanse 2018 roku

  Kornelki Ania Wendzikowska (37 l.) zaczęła spotykać z milionerem Jankiem - prezesem zarządu jednej z dużych spółek inwestycyjnych. Para wpadła na siebie w jednej z modnych warszawskich restauracji(...), to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie" - mogliśmy przeczytać w poście Justyny. Na razie skoczek nie ujawnił nowej ukochanej, Justyna Żyła za to...

 • Cichopek: Szybki skok w bok

  Aktorka ma teraz dobrą passę. Kingę z "M jak miłość" czeka dramatyczna walka o ocalenie związku. A Anna z "Na dobre i na złe" odkryje w szpitalu w Leśnej Górze, kim jest jej ukochany.

 • Łowca autografów narzeka na Kasię Zielińską! "Odmawia nam współpracy"

  Za Kasią Zielińską (34 l.) nie przepadają już nie tylko fotoreporterzy, ale i... część jej fanów.

 • Roztropna buntowniczka

  Iwona to osoba, z którą każdy może się utożsamić - mówi o swojej bohaterce z "Barw szczęścia" aktorka. - Chciałabym jednak, aby coś dodało jej życiu pikanterii.

Wideo na temat: ania wendzikowska maz
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.