• Informacje na temat:

  ania wiśniewska wywiad

Artykuły na temat: ania wiśniewska wywiad
 • Wiśniewska: Pierwszy wywiad po rozstaniu

  ...- Bardzo bym chciała kiedyś powiedzieć, że Michał jest moim przyjacielem. Ja go bardzo dobrze znam, on dobrze zna mnie i bardzo się szanujemy - mówi Ania Wiśniewska .

 • Leonard Pietraszak i jego "ucho od śledzia"

  Jego role w filmach i serialach przeszły do historii kinematografii. A "Ucho od śledzia" to słynna kwestia z klasyki polskiego filmu - "Vabanku". Tak zatytułowany został wywiad - rzeka z Leonardem Pietraszakiem. 9 kwietnia aktor spotka się z czytelnikami w kinie Atlantic w Warszawie.

 • Wiśniewska odcina się od męża

  Ania Wiśniewska nie chce, by kojarzono ją z mężem. Nalega, by dziennikarze zwracali się do niej panieńskim nazwiskiem - Świątczak .

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  "Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

 • Wiśniewski: Pierwszy wywiad po rozstaniu

  Lider Ich Troje udzielił magazynowi "Na żywo" pierwszego wywiadu po rozstaniu z Anią Wiśniewską. Jak mówi, "ma z nią rewelacyjne stosunki i nie stara się udowodnić jej winy": "Kiedy ludzie się(...) się "bardzo rozsądnie". Zdaniem gwiazdora nie odczuły one rozstania rodziców. "Mają dwa domy, w Warszawie chodzą do przedszkola. Oczywiście zdają sobie sprawę z tego, że ich rodzice się rozstali. To...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Wyznania Mandaryny

  Marta Wiśniewska (29 l.) w niedawnym wideoczacie transmitowanym w telewizji internetowej opowiedziała m.in. o relacjach z Michałem Wiśniewskim (34 l.), a także o swoim stosunku do Dody i Ani Świątczak.

 • Żona Michał Wiśniewskiego opowiada o tragicznym wydarzeniu...

 • Wiśniewski nie może się doczekać ślubu

  ...powiedzieć, że Michał jest moim przyjacielem. Ja go bardzo dobrze znam, on dobrze zna mnie i bardzo się szanujemy" - mówiła Wiśniewska w jednym z wywiadów.

 • Mandaryna atakuje żonę Michała

  "Zwierzałam się jej z wielu rzeczy. Ona to wykorzystała" - Marta "Mandaryna" Wiśniewska o Annie Świątczak, obecnej żonie Michał Wiśniewskiego.

Wideo na temat: ania wiśniewska wywiad
 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Piąta pora roku

  Z pozoru wszystko ich dzieli – pochodzą z odmiennych środowisk, wyznają inne wartości, różni ich nawet doświadczenie życiowe. Witek (Marian Dziędziel) to owdowiały kierowca, który przejechał w życiu tysiące kilometrów, ale nie ujrzał jeszcze nic poza rodzinnym Śląskiem. Barbara (Ewa Wiśniewska), emerytowana nauczycielka muzyki, nie może pozbierać się po utracie bliskiej osoby – znanego malarza, z którym spędziła najpiękniejsze lata swojego życia. Pragnąc spełnić ostatnie życzenie partnera i...

 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....