• Informacje na temat:

  anika noni rose

Artykuły na temat: anika noni rose
 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska wyrusza na tournée po Ameryce!

  Ashley (w 1974 roku), Kathleen Turner (1990), Ashley Judd (2003), Anika Noni Rose (2008) i Scarlett Johansson (2013). Nakręcony na podstawie dramatu Williamsa film z Elizabeth Taylor był w 1959 roku...

 • Znana wokalistka w serialu

  W lutym 2010 roku HBO Polska rozpocznie emisję serialu detektywistycznego własnej produkcji - "Kobieca Agencja Detektywistyczna nr 1", w którym główną rolę gra wokalistka Jill Scott.

 • Nowy serial HBO Polska

  W lutym 2010 roku HBO Polska rozpocznie emisję serialu detektywistycznego własnej produkcji - "Kobieca Agencja Detektywistyczna nr 1", w którym główną rolę gra piosenkarka Jill Scott.

 • Dreamgirls zaśpiewają na Oscarach

  Nominowana do Oscara za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą Jennifer Hudson potwierdziła już, że wystąpi solo podczas ceremonii wręczenia nagród Akademii. Ale zaśpiewa też z Dreamgirls.

 • Scarlett Johansson podbiła Broadway

  Scarlett Johansson okazała się prawdziwym magnesem dla widzów tłumnie odwiedzających teatry na Broadwayu. Pierwsze tydzień od premiery "Kotki na gorącym, blaszanym dachu", z jej udziałem, przyniósł 843 215 dolarów zysku z biletów.

 • Małgorzata Kożuchowska w Ameryce!

  Małgorzata Kożuchowska, która na scenie Teatru Narodowego od kilku miesięcy wciela się w główną bohaterkę znanej na całym świecie sztuki "Kotka na gorącym blaszanym dachu", wiosną będzie miała okazję zaprezentować się w roli Margaret publiczności w Kanadzie i USA.

 • Mel B: Czyje to dziecko?

  Angielska piosenkarka Melanie Brown (ex Spice Girls) i znany amerykański komik Eddie Murphy zostali sobie oficjalnie przedstawieni w czerwcu zeszłego roku i natychmiast coś między nimi zaiskrzyło. Związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Wideo na temat: anika noni rose
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Naznaczony

  Josh (Patrick Wilson) i Renai (Rose Byrne) wraz z trójką dzieci tworzą szczęśliwą rodzinę. Po przeprowadzce do nowego domu stają się świadkami niecodziennych wydarzeń. W nocy towarzyszą im niepokojące dźwięki dochodzące z różnych części domu, przez pomieszczenia przemykają tajemnicze cienie. Pewnego dnia ich syn ulega niegroźnemu z pozoru wypadkowi. Następnego ranka jednak nie wybudza się ze snu. To, co z pozoru wygląda na śpiączkę okazuje się wstępem do wydarzeń, których współczesna nauka...

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.