• Informacje na temat:

  aniołki charliego

Artykuły na temat: aniołki charliego
 • Nowe "Aniołki Charliego": Piękne, sprytne, zabójcze

  Najnowsze "Aniołki Charliego" są remakiem znanej dobrze polskim widzom serii z lat siedemdziesiątych. Od listopada pojawią się na antenie AXN.

 • Stephen Collins przyznał się do molestowania nieletnich

  Aktor Stephen Collins postanowił rozliczyć się z przeszłością i wyjawił skrywany od lat mroczny sekret. Żona aktora na rzecz wygrania sprawy rozwodowej ujawniła nagrania z sesji terapeutycznej, na których gwiazdor wyjawił, że molestował nieletnie dziewczynki.

 • Cameron Diaz: Seks jest dobry na odchudzanie

  ...40-letnia aktorka od lat utrzymuje znakomitą formę, ma nienaganną figurę i żyje zdrowo. Tylko raz zrobiła sobie operację plastyczną, korygując nos, który złamała na planie filmu "Aniołki Charliego".

 • Zmarł George Dickerson, znany między innymi z roli policjanta Johna Williamsa w filmie Davida Lyncha "Blue Velvet". Amerykański aktor miał 81 lat.

 • Umierająca aktorka wychodzi za mąż

  Farrah Fawcett i Ryan O'Neal biorą ślub. Aktor zaproponował byłej gwieździe "Aniołków Charliego", która obecnie zmaga się z chorobą nowotworową, aby przypieczętowali wieloletni związek przysięgą małżeńską. Para zamierza złożyć uroczystą przysięgę najszybciej jak to jest możliwe.

 • Animowane Aniołki Charliego

  Producenci filmu "Aniołki Charliego 2: Zawrotna szybkość" pozazdrościli działań promocyjnych, jakie towarzyszą premierom filmów "Matrix Reaktywacja" oraz "Matrix Rewolucje" i postanowili nową opowieść o dzielnych dziewczynach także reklamować korzystając z animowanych historii.

 • "Przyjaciele": 48. urodziny kultowego "Przyjaciela" Matta Le Blanca

  ...zaangażowany do ról pierwszoplanowych w filmach "Zagubieni w kosmosie", "Aniołki Charliego" czy "All the Queen's Men". Z kolei fani zespołu Bon Jovi mogli zobaczyć Matta w dwóch teledyskach zespołu  - "Miracle" oraz "Say It Isn't So". Po zakończeniu zdjęć do drugiej części filmowych "Aniołków Charliego" Le Blanc zniknął z ekranu na parę lat, aby w 2011 roku powrócić triumfalnie w serialu Showtime...

 • Powrót "Aniołków Charliego"

  Sieć ABC zapowiada premierę najnowszej serii popularnego niegdyś serialu. "Aniołki Charliego" wracają na ekrany telewizorów już pod koniec września. Produkcja biła rekordy popularności w latach 70.

 • Drew Barrymore

  ..., udało jej się powrócić do aktorstwa. Wystąpiła w znanych filmach, takich jak: " Bad Girls", "Aniołki Charliego" , czy " Wszyscy mówią kocham cię" . Została laureatką MTV Award w kategorii "najlepszy...

 • Aniołki Charliego w Sieci

  Jak już informowaliśmy, sequel przeboju "Aniołki Charliego" , film "Aniołki Charliego 2: Zawrotna szybkość" , który debiutuje w amerykańskich kinach 27 czerwca, zapowiada sześć animacji, które dostępne są na specjalnej stronie internetowej. W Sieci zadebiutowała właśnie ostatnia rysunkowa historia.

Zdjęcia na temat: aniołki charliego
Wideo na temat: aniołki charliego
 • Charlie St. Cloud

  Oparty na znanej powieści film "Charlie St. Cloud" to historia pochodzącego z małego miasteczka młodego człowieka Charlie - (Zac Efron)który wychodzi cało z tragicznego wypadku i zaczyna postrzegać świat w inny, niezwykły sposób. W tej pełnej emocji opowieści, wyrusza on w romantyczną podróż, podczas której na nowo odkrywa sens życia i poznaje siłę miłości. Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud (Efron) mieszkający z matką Claire (zdobywczyni Oscara Kim Basigner, "Tajemnice Los Angeles") i...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

Dyskusje na temat: aniołki charliego
 • Re: "MacGyver": Życie pisze scenariusze

  Lata 80' , :) ... Pod koniec 70' kończyłem 18 lat ; pamiętam z jaką pasją oglądałem seriale typu Aniołki Charliego czy Banaczka ... Na to wszystko wkroczył MacGyver . Choć większość jego "wynalazków" w praktyce nie miała prawa zadziałać ( w praktyce a nie w teorii ) , bardzo fajnie się patrzyło na ten wciągający serial . Jak to już w takich sytuacjach bywa = Finanse i skostniała ferajna

 • Re: "MacGyver": Życie pisze scenariusze

  Lata 80te , :) ... Pod koniec 70tych kończyłem 18 lat ; pamiętam z jaką pasją oglądałem seriale typu Aniołki Charliego czy Banaczka ... Na to wszystko wkroczył MacGyver . Choć większość jego "wynalazków" w praktyce nie miała prawa zadziałać ( w praktyce a nie w teorii ) , bardzo fajnie się patrzyło na ten wciągający serial . Jak to już w takich sytuacjach bywa = Finanse i skostniała ferajna

 • Nowe "Aniołki Charliego": Piękne, sprytne, zabójcze

  O ile dobrze pamiętam to w stanach po jednym sezonie ten serial został zdjęty z anteny ze względu na małą oglądalność

 • Re: Nowe "Aniołki Charliego": Piękne, sprytne, zabójcze

  O ile dobrze pamiętam to w stanach po jednym sezonie ten serial został zdjęty z anteny ze względu na małą oglądalność może dokładniej. Pierwszy odcinek wyemitowano 22 września 2011 a ostatni (7) będzie wyemitowany w listopadzie i ze względu na słabą oglądalność nie będzie kontynuowany.

 • Re: Remake - sposób na sukces?

  aniołki charliego nie da sie podrobić!