• Informacje na temat:

  aniołki charliego serial

Artykuły na temat: aniołki charliego serial
 • Nowe "Aniołki Charliego": Piękne, sprytne, zabójcze

  Najnowsze "Aniołki Charliego" są remakiem znanej dobrze polskim widzom serii z lat siedemdziesiątych. Od listopada pojawią się na antenie AXN.

 • Aniołki Charliego na pustyni

  Gwiazdy filmu "Aniołki Charliego" po raz kolejny udowodniły, że są naprawdę niezwykłe - spędziły trzy dni same w środku pustyni. Ekranowe piękności - Lucy Liu, Cameron Diaz i Drew Barrymore - podjęły wyzwanie rzucone im przez znany magazyn kobiecy "Marie Claire" - przetrwać bez telefonu, makijażu i agentów.

 • Żegnajcie seriale!

  Przełom maja i czerwca - jak co roku gorący okres dla miłośników amerykańskich seriali. To wtedy stacje oficjalnie informują, które produkcje zdejmują z anteny oraz jakie jesienią wskoczą w ich miejsce. Wiemy już, że w tym sezonie musimy pożegnać aż 35 hitów. Mamy dla Was ich pełną listę!

 • Powrót "Aniołków Charliego"

  Trwa realizacja nowej, kinowej wersji "Aniołków Charliego", najpopularniejszego w latach 70. serial u telewizyjnego w USA, który z równym powodzeniem był emitowany przed laty w Polsce. Główne bohaterki filmu to trzy młode, piękne policjantki - w ich role wcieliły się obecnie: Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu, które zastąpiły poprzednie aniołki: Jaclyn Smith, Kate Jackson i Farrah Fawcett.

 • Czy seriale są glamour?

  ...otaczać się pięknymi rzeczami, jak bohaterowie serialu - przyznaje. - Najpierw trendy pojawiają się właśnie w telewizji, a potem trafiają pod strzechy. Pamiętacie "Aniołki Charliego"? Dziewczyny z czasem(...) top, obcisłe spódniczki i wytarte dżinsowe kurtki. Dziś ocenilibyśmy jej wygląd, jako nieszkodliwy - dodaje George.  Zapytaliśmy go, czy seriale olśniewają? - Niektóre są glamour. Uważam, że powinny...

 • Amerykańska premiera kinowej wersji słynnego w latach 70. serial u telewizyjnego "Aniołki Charliego", spowodowała korki na ulicach Los Angeles. Gdy Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu pojawiły się przed budynkiem Mann's Chinese Theather, gdzie miała odbyć się premiera, zatrzymano ruch. Przybyły bowiem tłumy fanów, chcących zobaczyć słynne seksowne trio aktorskie.

 • "Przyjaciele" kończą 20 lat!

  ..."Przyjaciołom" stuknęła dwudziestka! Kultowy serial o szóstce przyjaciół z Manhattanu bawił, wzruszał i... wychowywał kolejne pokolenia. Tęsknicie za nim? Mamy dla Was kilka faktów i niespodzianek!

 • "Aniołki Charliego 2" na planie

  Według najnowszych doniesień z planu realizacji sequela przeboju "Aniołki Charliego" , prace rozpoczęła druga ekipa. Kilka dni temu zakończyła ona rejestrowanie pierwszych materiałów, które powstały w Las Vegas, w Sam Boyd Stadium. Twórcy spędzili w mieście dwa weekendowe dni w ubiegłym tygodniu.

 • ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  Pełen ciepła i uroku serial komediowy ukazujący losy grupy przyjaciół. Szóstka mieszkańców Manhattanu: Monica, Rachel, Phoebe, Joey, Chandler i Ross, z powodzeniem dzieli czas pomiędzy miłosne podboje i robienie kariery, ale nade wszystko ceni sobie przyjaźń. Cała paczka jest dla siebie podporą i wsparciem zarówno w złych, jak i w dobrych chwilach. Pamiętacie "Przyjaciół"? Co dziś robią serialowi...

 • "Wonder Women" i "Aniołki Charliego" atakują

  Producent Leonard Goldberg ( "Sypiając z wrogiem" , "Podwójne zagrożenie" ) ujawnił ostatnio kilka informacji na temat dwóch niecierpliwie oczekiwanych projektów. Jeden z nich to sequel przeboju "Aniołki Charliego" , natomiast drugi - kinowa wersja kultowego serial u lat 70., "Wonder Woman".

Dyskusje na temat: aniołki charliego serial