• Informacje na temat:

  aniqa

Artykuły na temat: aniqa
 • Ania Wiśniewska odejdzie z Ich Troje?!

  Aniqa , czyli Ania Wiśniewska (33 l.), rozważa odejście z zespołu Ich Troje. Czyżby solowa kariera była dla niej priorytetem?

 • Internauci nagrodzili żonę Wiśniewskiego

  FOX , Volver, Natalia Lesz i Aniqa - to zwycięzcy konkurs Top Trendy 2010.

 • Wiśniewski krytykuje żonę

  ..."Aniqa a Ania Wiśniewska. Myślę że ten program to sukces Aniqi a porażka Ani Wiśniewskiej" - napisał na blogu Michał. "Ania Wiśniewska nigdy by w tym programie nie wzięła udziału. Wokalistka Ich(...) prywatnie nią została, ale wyszła na estradę jako Aniqa. I wtedy podjęła decyzję czy mają sens słowa: zawsze pójdę w twoją stronę ... choć mogłyby one brzmieć najbardziej banalnie z kiedykolwiek...

 • Żona Wiśniewskiego debiutuje

  Poznaliśmy datę premiery solowej, debiutanckiej płyty Ani Wiśniewskiej, wokalistki Ich Troje i żony Michała Wiśniewskiego. Album "Aniqa" ukaże się 8 października.

 • Wiśniewska w "Tańcu z gwiazdami"?

  TVN chce ściągnąć do wiosennej edycji "Tańca..." Anię Wiśniewską - donosi magazyn "Gwiazdy". Piosenkarka odbyła już pierwsze rozmowy z producentami, ale na razie nie padła jeszcze ostateczna decyzja. "Aniqa" ma chyba ochotę pojawić się w show, ale w lutym wyjeżdża z Ich Troje na tournee po Stanach Zjednoczonych, z którego wróci w marcu; to zbyt późno, by rozpoczynać treningi. Producenci są jednak...

 • Żona Wiśniewskiego solo

  Ania Wiśniewska, żona Michała Wiśniewskiego, nagrywa swój pierwszy solowy album. Płytę wyda pod pseudonimem Aniqa, a promująca piosenka "Godziny" została zgłoszona do koncertu Premier na festiwalu w Opolu.

 • Wiśniewska odchodzi z Ich Troje?

  Interia.pl donosi, że Ania Wiśniewska w końcu dopięła swego i niebawem na rynku pojawi się jej solowy album. Michał, który dawniej wspominał na blogu o projekcie małżonki, tym razem milczy. Ania przyjęła nowy pseudonim artystyczny - Aniqa, co może sugerować, że nie chce być kojarzona z Ich Troje. W dodatku jej piosenka "Godziny" została zgłoszona do konkursu Premiery na festiwalu w Opolu. Swoją...

 • Wiśniewski o żonie: Pokazała ułomność

  Wpis o zaskakującej i niepokojącej treści pojawił się na blogu Michała Wiśniewskiego. Lider ich Troje nisko ocenił udział małżonki Ani w programie "Tylko nas dwoje".

 • Michał Wiśniewski powróci! "Spokojny"

  Żona Michała Wiśniewskiego, Anna, ujawniła muzyczne plany męża. Lider Ich Troje planuje wydanie albumu.

 • Asia z "Mam talent" zrobi karierę?

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do ballady "Gdy ciebie nie będzie" znanej z pierwszej edycji "Mam talent" Asi Si. Wokalistka mieszka w USA, urodziła się w Chicago, pochodzi jednak z polskiej rodziny.

Dyskusje na temat: aniqa