• Informacje na temat:

  aniston operacje

Artykuły na temat: aniston operacje
 • "Zabić Jennifer Aniston". Szokujące słowa skazanego Harveya Weinsteina

  Aniston" Podczas procesu ujawniono prywatne dokumenty i wiadomości, które producent wysyłał w ostatnich latach. W październiku 2017 roku, po tym, jak dowiedział się, że tabloid "National Enquirer" planuje publikację tekstu o rzekomym molestowaniu Jennifer Aniston, odpisał dziennikarzowi słowami: "Jen Aniston should be killed". Sama aktorka zdementowała te informacje, podkreślając, że "nigdy...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Jennifer Aniston zrobi sobie operację plastyczną, by wyglądać lepiej od Angeliny Jolie!

  Jennifer Aniston (44 l.) przygotowuje się do pierwszego od lat spotkania z Angeliną Jolie (38 l.). Chce za wszelką cenę wyglądać lepiej od niej!

 • J. Aniston: Operacja plastyczna?

  Jennifer Aniston, piękna aktorka amerykańska, gwiazda serial u "Przyjaciele" , spędziła pięć godzin w najlepszej w Los Angeles klinice zajmującej się operacjami plastycznymi. Udała się do niej kilkanaście dni temu i szybko została zauważona przez ciekawskich fanów.

 • "Przyjaciele": Jennifer Aniston nienawidziła Rachel

  ...", sama Aniston nie była jej fanką. Zapytana przez dziennikarza, czy wolałaby nosić "Rachel" do końca życia, czy raczej ogolić się na łyso, czterdziestoczteroletnia aktorka bez wahania odparła: "Zdecydowanie wolałabym być łysa, fryzura Rachel to była męka". Aniston najgorzej wspomina długi czas spędzony na stylizacji uczesania. "Przeklinałam Chrisa za każdym razem, kiedy suszyłam włosy. Do...

 • Jennifer Aniston trafi pod nóż?

  Jennifer Aniston być może niedługo trafi pod nóż. Aktorka nie wyklucza skorzystania z dobrodziejstw chirurgii plastycznej ze względu na presję, pod jaką żyją kobiety w Hollywood.

 • Aniston nie wyklucza operacji plastycznej

  Jennifer Aniston być może niedługo trafi pod nóż. Aktorka nie wyklucza skorzystania z dobrodziejstw chirurgii plastycznej ze względu na presję, pod jaką żyją kobiety w Hollywood.

 • Eagle Eye Cherry wspomina Jennifer Aniston

  Eagle Eye Cherry, szwedzki wokalista, przyrodni brat Neneh Cherry, przyznał ostatnio, że jego wieloletnia znajoma Jennifer Aniston wydawała mu się o wiele bardziej atrakcyjniejsza zanim poddała się operacjom plastycznym.

 • Aniston pójdzie pod nóż

  Jennifer Aniston za wszelką cenę chce wyglądać dobrze i podobać się swojemu chłopakowi Johnowi Mayerowi, w związku z czym zdecydowała się podobno na skorzystanie z dobrodziejstw chirurgii kosmetycznej.

 • Być jak Jennifer Aniston

  "Żona na niby" ("Just Go With It"), reż. Dennis Dugan, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 1 kwietnia 2011 roku.

Zdjęcia na temat: aniston operacje
Wideo na temat: aniston operacje
 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

 • Dorwać byłą

  Gerald Butler wciela się w rolę łowcy nagród. Jednym z jego kolejnych zadań będzie doprowadzenie jego byłej żony /Jennifer Aniston/, która nie wróciła z warunkowego zwolnienia?