• Informacje na temat:

  anita jancia z córką

Artykuły na temat: anita jancia z córką
 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Dzień kobiet"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie. Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę, 2 marca, o godz. 11.00, w warszawskim kinie Atlantic. Tym razem widzowie obejrzą film Marii Sadowskiej "Dzień kobiet".

 • "Dzień kobiet": Kino feministyczne

  Pełnometrażowy debiut Marii Sadowskiej - "Dzień kobiet" będzie jedną z trzynastu produkcji, które walczyć będą o Złote Lwy na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni. W głównej roli wystąpiła w nim Katarzyna Kwiatkowska.

 • Zobacz już dziś "Dzień kobiet"

  Za sprawą vod.interia.tv oglądać można jeden z najczęściej nagrodzanych polskich filmów w ostatnim czasie - "Dzień kobiet" Marii Sadowskiej.

 • Lubos w "feministycznym westernie"

  Maria Sadowska realizuje pełnometrażowy debiut fabularny. W rolach głównych zobaczymy Katarzynę Kwiatkowską i Eryka Lubosa.

 • Sadowska kręci "Motylka"

  "Motylek" - to roboczy tytuł filmu kinowego, którego bohaterką będzie kasjerka zatrudniona w polskim supermarkecie. Zdjęcia rozpoczną się 11 października. W obsadzie - m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Grażyna Barszczewska i Eryk Lubos.

 • Hey: Jak powstawał teledysk

  "Mimo wszystko" to pierwszy singel promujący nową płytę grupy Hey "Echosystem", która ukaże się w poniedziałek, 21 listopada. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać promujący teledysk, wyreżyserowany przez Annę Maliszewską, laureatkę Yachów w 2004 roku (zdobyła m.in. Grand Prix na tym festiwalu wideoklipów). - Chcieliśmy zrobić coś dla starych fanów Hey'a i o nich - powiedziała o teledysku Maliszewska w rozmowie z INTERIA.PL.

Wideo na temat: anita jancia z córką
 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...