• Informacje na temat:

  anita lipnicka john porter rodzina

Artykuły na temat: anita lipnicka john porter rodzina
 • Anita Lipnicka w "Kulisach Sławy" pokazała męża i nowy dom

  Po wielkim sukcesie z zespołem Varius Manx, burzliwym związku z Johnem Porterem i kilku solowych projektach w życiu Anity Lipnickiej (42 l.) nadszedł czas na kolejne zmiany.

 • Anita Lipnicka: Dostała bilet w jedną stronę

  Anita Lipnicka (41 l.) szykowała się na najgorsze. Na szczęście los okazał się dla niej łaskawy i dał jej jeszcze jedną szansę...

 • ...pasują do siebie. W tym tygodniu trafiła do mediów informacja, że Anita Lipnicka i John Porter rozstali się. Ich 12-letni związek nie przetrwał próby czasu. Para zapewniła, że nadal się kochają, ale nie mogą być już razem. John szybko otrząsnął się po rozstaniu i na Facebooku zaczął szukać nowej partnerki. Chętne? Katolicki "Dobry Tydzień" zganił Małgorzatę Rozenek (37 l.) za jej ponoć...

 • Lipnicka & Porter wiodą prym

  Niewiele zmian zaszło w czołówce listy OLiS, przedstawiającej sprzedaż płyt w Polsce w minionym tygodniu. Palmę pierwszeństwa dzierżą nadal Anita Lipnicka i John Porter z albumem "Nieprzyzwoite piosenki", który zdobył już tytuł Złotej Płyty, za sprzedaż 35 tysięcy egzemplarzy.

 • Lipnicka & Porter: Dużo pracy w Nowym Roku

  Anita Lipnicka, jak większość Polaków, Boże Narodzenie będzie spędzać z rodziną. Wokalistka właśnie została ciocią, więc okazja do świętowania będzie podwójna. Jej partner życiowy i muzyczny, John Porter, zapowiada pracowity początek 2004 roku.

 • Lipnicka i Porter: Dziecko w drodze

  Anita Lipnicka (30 lat) i John Porter (55 lat) oczekują potomka. Tak przynajmniej donosi gazeta "Fakt", której tajemnicę ujawniła mama wokalistki. Sami zainteresowani póki co nie wypowiadają się na ten temat.

 • "Nie ma ludzi niezastąpionych"

  Grupy Maanam nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Zespół w 2005 roku świętować będzie jubileusz 30-lecia istnienia i 25. rocznicę wydania debiutanckiego albumu. Przez ten czas Maanam wydał kilkanaście płyt, wylansował dziesiątki przebojów, dał mnóstwo koncertów w Polsce i poza jej granicami. Stał się legendą polskiej muzyki rockowej. Co najważniejsze, legenda ta wciąż żyje. Od samego początku najważniejszymi postaciami w zespole są Marek Jackowski i Olga "Kora" Jackowska. Kiedyś byli...

 • "Reakcja łańcuchowa"

  "Limbic System", druga płyta warszawskiej grupy Rootwater, to jeden z najmocniejszych punktów na polskiej scenie ciężkiego grania pierwszego półrocza 2007 roku. Ekipa ze stolicy po podpisaniu kontraktu z Mystic Production niemal z marszu ruszyła w miesięczną trasę "Mystic Tour" u boku Virgin Snatch, Frontside i Hunter, a już w czerwcu wystąpi na Mystic Festival razem z m.in. legendarnym Slayerem. Tuż po zakończeniu krakowskiego koncertu w ramach "Mystic Tour" na zapleczu klubu "Loch Ness"...

 • Najlepsze cytaty 2008

  Sprawdź najciekawsze, najśmieszniejsze, najcelniejsze i najbardziej bezsensowne wypowiedzi muzyków z tego roku specjalnie dla INTERIA.PL!

 • "Zderzać różne postawy"

  Na początku października w Gdańsku odbędzie się już 14. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film". Twórcą tego najważniejszego przeglądu klipów w naszym kraju jest Yach Paszkiewicz, zarazem szef jury przyznającego nagrody. W rozmowie z Michałem Boroniem opowiedział on o ogólnych tendencjach, jakie pojawił się na tegorocznym festiwalu, faworytach do zwycięstwa, a ocenił także najpopularniejsze klipy prezentowane w serwisie teledyski portalu INTERIA.PL.

Zdjęcia na temat: anita lipnicka john porter rodzina