• Informacje na temat:

  anita lipnicka wiek

Artykuły na temat: anita lipnicka wiek
 • Anita Lipnicka pokazała zgrabne ciało w bikini! Jest na co popatrzeć!

  Anita Lipnicka (43 l.) postanowiła pochwalić się gorącym zdjęciem z wakacji i zachwyciła fanów figurą. Aż ciężko uwierzyć, że wokalistka skończyła już 40 lat.

 • ...sama Rodowicz.  Katarzyna nie chciała widzieć żadnej z bliskich jej osób. Wyleczyć się z choroby pomogła jej m.in. pasja do koni i wyjazd do USA. Anita Lipnicka i John Porter rozstali się(...) ich autorką. Znajoma dodaje, że Urszula nie próżnowała przez ostatnie lata. Wróciła do wyuczonego zawodu architekta wnętrz, ale stan zdrowia i wiek uniemożliwiły jej kontynuowanie kariery...

 • Anita Lipnicka, była wokalistka grupy Varius Manx, rok 2000 pamiętać będzie głównie ze względu na to, że po dwuletniej przerwie wydała swój nowy album "Moje oczy są zielone". Piosenkarka przyznała także, iż brak ważniejszych wydarzeń w życiu osobistym spowodował, że nie ma skonkretyzowanych planów na przyszły rok.

 • Edyta Bartosiewicz po latach znów na szczycie!

  Pierwszy od 15 lat album Edyty Bartosiewicz wylądował na 1. miejscu polskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Upadają na naszych oczach. Dlaczego?

  Jeszcze niedawno noszono ich na rękach, zapraszano na każdy festiwal, emitowano w każdej rozgłośni. Dziś, choć wciąż są znani (kojarzeni), rozpaczliwie bronią się przed zrzuceniem ze sceny.

 • Robert Janson: "Muzyka pop zawsze będzie się podobać"

  Grupa Varius Manx ponad dwa lata temu cicho zaprzestała działalności, ale niedawno, trochę niespodziewanie, muzycy znów spotkali się w studiu nagraniowym, by nagrać kilka nowych utworów na składankowy album „Najlepsze z dobrych". Wydany został on z okazji 10-lecia istnienia grupy, co zespół uczcił okolicznościowym koncertem w Warszawie. Przy okazji muzycy postanowili wyruszyć raz jeszcze na wspólną trasę koncertową - zespół został w tym roku gwiazdą Pikniku Radia RMF FM, który potrwa do...