• Informacje na temat:

  anita lipnicka wokalistka

Artykuły na temat: anita lipnicka wokalistka
 • Anita Lipnicka wyszła na prostą!

  Anita Lipnicka (42 l.) pozytywnie przeszła terapię, wyszła za mąż i wybudowała piękny dom...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Anita Lipnicka skomentowała wypadek!

  Anita Lipnicka (40 l.) uspokoiła swoich fanów i zapewniła, że jest cała i zdrowa.

 • Anita Lipnicka: "Mieszkamy w oddzielnych pokojach"

  Wokalistka Anita Lipnicka opowiada o wpływie życia osobistego na sprawy zawodowe.

 • Anita Lipnicka

  Jako nastolatka Lipnicka pracowała w zawodzie modelki. Na początku lat 90-tych związała się z grupą Varius Manx, z którą wydała dwie płyty- " Emu" i " Elf". Albumy okazały się wielkim sukcesem komercyjnym. Mimo to, w 1996 wokalistka opuściła zespół i rozpoczęła karierę solową. " Wszystko się może zdarzyć", czyli jej solowy debiut kilkukrotnie uzyskał status platynowej płyty. W 2002 roku...

 • Anita Lipnicka powraca solo

  Poznaliśmy szczegóły płyty "Hard Land of Wonder", którą Anita Lipnicka powraca do solowej działalności. W pełni anglojęzyczny album ukaże się 13 listopada.

 • Anita Lipnicka: Kim jest jej mąż?

  Anita Lipnicka (41 l.) wciąż nie ujawniła, kim jest jej świeżo poślubiony mąż. Tabloidy próbują wywęszyć przynajmniej nazwisko ukochanego piosenkarki. Wygląda jednak na to, że Lipnicka naprawdę skutecznie strzeże swojej prywatności.

 • Anita Lipnicka wspomina Wiktora Kubiaka

  "Ta wiadomość bardzo nas przybiła" - tak Anita Lipnicka wspomina moment, gdy dowiedziała się o śmierci Wiktora Kubiaka, jej byłego menedżera, który prowadził jej karierę po rozstaniu z Varius Manx.

 • Anita Lipnicka wzięła ślub! Ale zaskoczenie!

  Anita Lipnicka (41 l.) zaskoczyła wszystkich i ogłosiła na Facebooku, że... wyszła za mąż! Kto zastąpił Johna Portera (66 l.) u boku byłej wokalistki Varius Manx?

 • bym wystąpiła charytatywnie w ramach zawodowej solidarności - tak o niedzielnym (16 lipca) występie w ramach koncertu "Artyści na rzecz Varius Manx" powiedział portalowi INTERIA.PL Anita Lipnicka, była wokalistka formacji.

Wideo na temat: anita lipnicka wokalistka
 • Anita Lipnicka w "Kulisach Sławy": tak wygląda jej nowy mąż i nowy dom

  Przez ostatni rok Anita Lipnicka nagrywała nową płytę i dużo koncertowała. W tym czasie udzieliła wielu wywiadów. Nigdy nie wspomniała jednak o nowym związku, który starannie ukrywała. Dlatego zdjęcia z jej ślubu, które opublikowała, stały się sensacją. - Byłam samotną matką, wracałam z trasy do pustego domu i zastanawiałam się, czy jeszcze będę miała szansę na jakąś relację. Nie spodziewałam się

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.