• Informacje na temat:

  anita lipnicka wypadek

Artykuły na temat: anita lipnicka wypadek
 • Anita Lipnicka miała wypadek!

  Anita Lipnicka (40 l.) na długo zapamięta powrót z koncertu w Skierniewicach!

 • - Na udział w koncercie zgodziłam się od razu i nie miał tu znaczenia fakt, że kiedyś śpiewałam w Varius Manx. Gdyby chodziło o jakiś inny zespół czy artystę dotkniętego podobnym nieszczęściem, też bym wystąpiła charytatywnie w ramach zawodowej solidarności - tak o niedzielnym (16 lipca) występie w ramach koncertu "Artyści na rzecz Varius Manx" powiedział portalowi INTERIA.PL Anita Lipnicka, była

 • Anita Lipnicka skomentowała wypadek!

  Anita Lipnicka (40 l.) uspokoiła swoich fanów i zapewniła, że jest cała i zdrowa.

 • "Wszystko się zazębia"

  W połowie września 2005 roku do sklepów trafił drugi album duetu Anita Lipnicka i John Porter, zatytułowany "Inside Story". Po niespodziewanym i nieprawdopodobnym sukcesie debiutanckiego albumu "Nieprzyzwoite piosenki", kolejna płyta Anity i Johna było na pewno jednym z najbardziej oczekiwanych wydawnictw 2005 roku. Z okazji premiery z Lipnicką i Porterem rozmawiała Emilia Chmielińska. Artyści

 • Anita Lipnicka z córeczką miały wypadek!

  Anita Lipnicka przeżyła kilka dni temu prawdziwe chwile grozy...

 • "Podejmuję trudne decyzje"

  Anita Lipnicka to wokalistka, która jeszcze długo będzie kojarzona z zespołem Varius Manx, którego była wokalistką. W sprzedaży ukazał się właśnie jej trzeci solowy album, zatytułowany „Moje oczy są zielone”. Z tej okazji o wyjeździe do Anglii, odejściu z Varius Manx i nie publikowanych wierszach, z wokalistką rozmawiał Konrad Sikora.

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  ...źle. Ten związek od początku budził spore zastrzeżenia. Anita Lipnicka (40 l.) postanowiła związać się z tak zwanym "złym chłopcem". John Porter (65 l.) w branży muzycznej uchodził za(...) poinformowała wszystkich na Facebooku, że jej związek już nie istnieje. Celebrytka zapewniła jednak, że oboje rozstali się "humanitarnie" - bez łez i obrzucania się błotem w tabloidach. Trzeba przyznać, że to...

 • Varius Manx: Kronika upadku

  Zespół Varius Manx ma nową wokalistkę i jesienią wyda pierwszą od sześciu lat płytę. Grupa Roberta Jansona po tłustych latach 90. nie potrafiła się w XXI wieku odnaleźć. Czy po długiej przerwie spowodowanej wypadkiem samochodowym uda im się wrócić na szczyt?

 • Artyści pomagają Varius Manx

  W niedzielę, 16 lipca, w Operze Leśnej w Sopocie, odbędzie się specjalny koncert zatytułowany "Artyści na rzecz Varius Manx". Dochód przekazany zostanie na leczenie poszkodowanych w maju w poważnym wypadku samochodowym dwojga członków zespołu - wokalistki Moniki Kuszyńskiej oraz Roberta Jansona. Oboje nadal przebywają na leczeniu, a ich powrót do zdrowia będzie na pewno długi.

 • W niedzielę, 16 lipca, w Sopocie, odbył się niezwykły koncert "Artyści na rzecz Varius Manx", pełen gwiazd polskiego show biznesu. W jego trakcie nie zabrakło niesamowitych emocji i wzruszeń. Środowisko muzyczne po raz kolejny udowodniło, że wspiera się w najtrudniejszych momentach, i że jest solidarne. Wy też możecie pomóc Monice Kuszyńskiej i Robertowi Jansonowi, którzy powracają do zdrowia po ciężkim wypadku samochodowym, do jakiego doszło pod koniec maja.

Wideo na temat: anita lipnicka wypadek
 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.