• Informacje na temat:

  anita lipnicka z coreczka

Artykuły na temat: anita lipnicka z coreczka
 • Anita Lipnicka wzięła ślub! Ale zaskoczenie!

  Anita Lipnicka (41 l.) zaskoczyła wszystkich i ogłosiła na Facebooku, że... wyszła za mąż! Kto zastąpił Johna Portera (66 l.) u boku byłej wokalistki Varius Manx?

 • Anita Lipnicka: Dostała bilet w jedną stronę

  Anita Lipnicka (41 l.) szykowała się na najgorsze. Na szczęście los okazał się dla niej łaskawy i dał jej jeszcze jedną szansę...

 • Anita Lipnicka z córeczką miały wypadek!

  Anita Lipnicka przeżyła kilka dni temu prawdziwe chwile grozy...

 • Anita Lipnicka przerwała milczenie! Ma poważne problemy ze zdrowiem! Czeka ją operacja

  Anita Lipnicka (40 l.) dopiero niedawno przerwała milczenie i opowiedziała o swojej chorobie. Wykryto u niej nowotwór, który na szczęście okazał się niezłośliwy, ale i tak spowodował, że drżała ona o życie.

 • Robert Janson: Gdy dotarło do niego, co się stało, jego życie stało się ruiną

  ...wszystkim. Współpracownicy narzekali na jego trudny charakter i wysokie wymagania. To z tego powodu miały odchodzić piosenkarki: Anita Lipnicka, Kasia Stankiewicz. - Miałem jasno postawiony cel, do...

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  ...źle. Ten związek od początku budził spore zastrzeżenia. Anita Lipnicka (40 l.) postanowiła związać się z tak zwanym "złym chłopcem". John Porter (65 l.) w branży muzycznej uchodził za(...) poinformowała wszystkich na Facebooku, że jej związek już nie istnieje. Celebrytka zapewniła jednak, że oboje rozstali się "humanitarnie" - bez łez i obrzucania się błotem w tabloidach. Trzeba przyznać, że to...

 • Anita Lipnicka ma córkę!

  W piątek, 24 lutego, na świat przyszła Pola Porter, córeczka Anity Lipnickiej (30 l.) i Johna Portera (55 l.), tworzących duet nie tylko na scenie, ale także prywatnie. To ich pierwsze wspólne dziecko. Na oficjalnej stronie duetu możemy przeczytać krótki komunikat.

 • Anita Lipnicka o końcu miłości

  , ukrytym dla oka widza faktem, była moja ciąża - wspomina prace nad teledyskiem Anita Lipnicka.

 • John Porter oderwany od legendy

  Jak już informowaliśmy, jeszcze jesienią ma się pojawić specjalny box podsumowujący dotychczasową twórczość Johna Portera, walijskiego muzyka, który obecnie najbardziej jest znany z duetu ze swoją partnerką Anitą Lipnicką. To właśnie wokalistka zdradziła INTERIA.PL, że John pracuje także nad premierowym materiałem.

Zdjęcia na temat: anita lipnicka z coreczka
Wideo na temat: anita lipnicka z coreczka
 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.