• Informacje na temat:

  anita piotrowska

Artykuły na temat: anita piotrowska
 • Wieczór z Gwiazdami Polsatu

  Tłumy gwiazd zjawiły się w czwartkowy wieczór w Pałacu Zamoyskich, by wziąć udział w imprezie, podczas której Telewizja Polsat zaprezentowała swoją jesienną ofertę programową. Po czerwonym dywanie przemaszerowały m.in. Małgorzata Socha i Anita Sokołowska, czyli Inga i Zuza z "Przyjaciółek", Laura Samojłowicz, czyli Natalia Lipska z "Hotelu 52", i Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej...

 • Wręczono filmowe nagrody PISF

  Kino Fenix w Łowiczu, DKF "Olbrzym" w Tarnowskich Górach, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima w Krakowie oraz audycja "Filmoteka Polska" z Radia znad Wilii - znalazły się wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji kina.

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  ...i zaakceptowała. Do grona szczęśliwych mam w tym roku dołączyła także aktorka serialu "Przyjaciółki", Anita Sokołowska. Aktorka urodziła chłopca, któremu dała imię Antoni. Ojcem dziecka jest reżyser(...) rabaty, promocje i akcje lojalnościowe" - szydziła Karolina Korwin-Piotrowska.

 • Specjalne odcinki "Milionerów"

  Tym razem o milion zagrają dwie wyjątkowe pary! Do gry o okrągłą sumę przystąpią: dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska oraz tancerz i choreograf Michał Piróg, a także prowadzący "Fakty" - Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz.

 • Weekend w serialach

  Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!

 • Rekordowy nabór w Krakowie

  W czwartek, 1 lutego, organizatorzy 47. Krakowskiego Festiwalu Filmowego zakończyli nabór filmów do selekcji. W tym roku na konkurs napłynęła rekordowa liczba zgłoszeń.

 • Nadchodzą taneczne... zawirowania

  ...festiwalu obok Maćka Musiała i Klaudii Halejcio zostali też Sebastian Cybulski i Ada Fijał, czyli Ksawery i Iga z "Barw szczęścia", oraz Anita Sokołowska, czyli Milena Starska z "Na dobre i na złe...

 • Nominacje do "Paszportów Polityki"

  Tygodnik "Polityka" ogłosił nazwiska nominowanych do "Paszportów Polityki". W kategorii film o nagrodę ubiegać będą się: Anna Jadowska ("Jestem"), Przemysław Wojcieszek ("Doskonałe popołudnie") oraz tercet reżyserski Anna Kazejak-Dawid, Jan Komasa i Maciej Migas ("Oda do radości"). Laureatów poznamy 10 stycznia 2006 roku.

 • Najlepsze filmy 2007 roku

  Rozpoczął się okres podsumowujący najważniejsze wydarzenia filmowe mijającego roku. Polscy krytycy wybrali już najwybitniejszą produkcję AD 2007.

 • 44. Krakowski Festiwal Filmowy

  44. Krakowski Festiwal Filmowy, najstarsza impreza filmowa w Polsce, rozpocznie się w tym roku 28 maja i potrwa do 1 czerwca. Na konkurs nadesłano w tym roku 1230 filmów z całego świata. Nagroda Smoka Smoków, przyznawana za całokształt osiągnięć artystycznych, zostanie wręczona amerykańskiemu dokumentaliście Albertowi Mayslesowi.

Wideo na temat: anita piotrowska
 • Uwaga! TVN: Sławna malarka, zrujnowany dom i 70 psów

  pokazując, jak to wszystko wygląda. Prokuratura stwierdziła, że nic się nie dzieje i umorzyła swoje postępowanie – mówi Agnieszka Piotrowska z Fundacji „Ostatnia Szansa” i dodaje: Teraz na jej posesji są szczury wielkości kotów. Mamy nagrane filmiki, które wysyłaliśmy do powiatowego inspektoratu weterynarii. Widać na nim jak pani Bożena karmi szczury, zbiega ich się multum. Piotrowska zaznacza też

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.