• Informacje na temat:

  anita sokołowska piersi

Artykuły na temat: anita sokołowska piersi
 • Marta Wierzbicka wygryzła Sokołowską z "Tańca z gwiazdami"!

  Anita Sokołowska (38 l.) miała chrapkę na udział w drugiej edycji tanecznego show Polsatu. Niestety, w ostatniej chwili musiała ustąpić miejsca młodszej koleżance...

 • Serialowa batalia z rakiem piersi

  Anita Sokołowska zdobyła popularność rolą Leny Starskiej w serialu "Na dobre i na złe" . Jej bohaterka po wielu miłosnych perypetiach została wystawiona na kolejną próbę. Tym razem musiała stoczyć ciężką batalię z rakiem piersi.

 • Zawsze dociera tam, gdzie chce

  Anita Sokołowska, czyli Lena Starska z "Na dobre i na złe", uwielbia dalekie podróże. Twierdzi, że nie ma dla niej niedostępnych miejsc, bo jeśli jej zależy, aby zwiedzić jakiś zakątek świata, po prostu tam jedzie!

 • "Na dobre i na złe": Pojednanie

  To, co wydawało się niemożliwe, stanie się całkiem realne - Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) znów będą razem! Do ostatecznego pogodzenia dojdzie w Toruniu.

 • Witek dowie się o raku Leny!

  Doktor Witold Latoszek (Bartosz Opania) w końcu pozna prawdę o chorobie Leny (Anita Sokołowska). Sprawdź, kto mu w tym pomoże!

 • Nie lubi bankietów

  Podobnie jak Lena, jej bohaterka z serialu "Na dobre i na złe" zawsze idzie pod prąd. Zamiast błysku fleszy i brylowania na bankietach, Anita Sokołowska woli wyjść z przyjaciółmi do pubu. - Jestem jak kot, mam własne ścieżki - żartuje.

 • Pocałunek nad jeziorem

  Lena (Anita Sokołowska) obroni pracę doktorską. Z tej okazji Witek (Bartosz Opania) zaprosi ją na uroczystą kolację nad jezioro. Będą szampan, truskawki i... pocałunek.

 • 7. edycja nagród PISF: Nominacje

  Polski Instytut Sztuki Filmowej ogłosił w czwartek, 5 czerwca, listę nominowanych do 7. edycji Nagród PISF - jedynych polskich nagród za znaczące osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji polskiego kina. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się podczas 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni (15-20 września).

 • Idę swoją drogą

  Podobnie jak Lena, jej bohaterka z serialu "Na dobre i na złe" zawsze idzie pod prąd. Zamiast błysku fleszy i brylowania na bankietach, woli wyjść z przyjaciółmi do pubu. - Jestem jak kot, mam własne ścieżki - żartuje Anita Sokołowska.

 • Pojednanie

  To, co wydawało się niemożliwe, stanie się całkiem realne - Lena (Anita Sokołowska) i Witek (Bartosz Opania) znów będą razem! Do ostatecznego pogodzenia dojdzie w Toruniu.

Wideo na temat: anita sokołowska piersi
 • "Przyjaciółki" 12: Odcinek 4.

  Paweł (Bartek Kasprzykowski) zapewnia Ankę (Magdalena Stużyńska - Brauer), że nie tknie już alkoholu i znajdzie pracę. Zuza (Anita Sokołowska) ma guzka w piersi. Jest przerażona, ale ukrywa przed wszystkimi swój stan zdrowia. Inga (Małgorzata Socha) nadal ma problemy z Hanią (Pola Figurska). Obawia się, że koleżanki mają zły wpływ na jej córkę. Prosi Andrzeja (Adam Adamonis) o pomoc. Nie wie

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • Zwiastun 10. odcinka "Przyjaciółek"

  przyrządza włoskie danie. Przyjaciółki świetnie się bawią! Wtedy przychodzi niezapowiedziany gość - Robert. Zuza (Anita Sokołowska) po powrocie od Ingi odwiedza Jaśka (Marek Bukowski). Anka podczas samodzielnego badania piersi wyczuwa zgrubienie, czuje ogromy niepokój… Dziesiąty odcinek siódmej serii "Przyjaciółek" – w czwartek, o godz. 21.05 w Polsacie.

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

Dyskusje na temat: anita sokołowska piersi
 • Re: Finał "Przyjaciółek": "Ona nie da rady"

  Biedna ta Anita Sokołowska , to już drugi serial w którym cierpi na raka piersi. Lena Starska, z serialu Na dobre i na złe ,wyszła obronną ręką z choroby, nawet później urodziła dziecko.Przypuszczam ,że tu też tak będzie.Zastanawiam się tylko skąd się wzięło to drugie dzieckoZuzy skoro Jasiek nie mógł mieć dzieci.