• Informacje na temat:

  anna adamowicz przepis na życie

Artykuły na temat: anna adamowicz przepis na życie
 • "Na dobre i na złe: Magdalena Kumorek w Leśnej Górze!

  Fani 39-letniej obecnie Magdaleny Kumorek zapewne poczują się usatysfakcjonowani, że niezapomniana Agnieszka Augustynek-Dunin z "Samego Życia", Anna Adamowicz z "Przepisu na życie" i Agnieszka Żmuda z "W rytmie serca", wystąpi gościnnie w "Na dobre i na złe".

 • Dorota Kolak: Kąpiel w fontannie w Sopocie

  Aby spotkać się z mężem, jeździ na kolacje do Krakowa. Odpoczywa w pociągu, w którym spędza więcej czasu niż w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Dzięki niej Irena z "Przepisu na życie" i Anna z "Barw szczęścia" potrafią zmagać się z przeciwnościami losu.

 • Serialowe gotowanie

  Moda na gotowanie zapanowała już jakiś czas temu. Aktorzy otwierają własne restauracje, programy telewizyjne zachęcają do próbowania własnych sił w kuchni. Jedzenie i przyrządzanie potraw stało się również tematem przewodnim seriali. Dlatego w pogoni za trendami, proponujemy wam dzisiaj lekcję gotowania u samej Anki Adamowicz - mistrzyni kuchni z "Przepisu na życie"!

 • "Barwy szczęścia": Dorota Kolak bardzo dużo zawdzięcza... serialom

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z „Barw szczęścia”, wyznała niedawno, że – czekając przez wiele lat na ciekawe role filmowe – swoje pragnienie obcowania z kamerą zaspokajała, grając w serialach. - Seriale to była moja szkoła filmowa – powiedziała.

 • Szkoda, że to już koniec...

  Gwiazdy "Przepisu na życie" świętowały zakończenie zdjęć do pierwszej serii serialu. Po prawie czterech miesiącach pracy na planie cała ekipa bawiła się na bankiecie w jednej z warszawskich restauracji.

 • Dorota Kolak: Kąpiel w fontannie w Sopocie

  Aby spotkać się z mężem, jeździ na kolacje do Krakowa. Odpoczywa w pociągu, w którym spędza więcej czasu niż w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Dzięki niej Irena z "Przepisu na życie" i Anna z "Barw szczęścia" potrafią zmagać się z przeciwnościami losu.

 • Weekend w serialach

  ...mogą oni coś planować. "Przepis na życie" odc.7 W lokalu Anki pojawia się Dorota. Adamowicz zarzuca terapeutce brak profesjonalizmu. Wkrótce spotyka się z Jerzym na nagraniu programu kulinarnego(...). Zwoleńska jest cała zapłakana i mówi mu, że muszą się rozstać. Anna szykuje się na wizytę z kuratorium. Bartek rozmawia ze Sterydem. "Pierwsza miłość" odc. 1681 Kaśka boi się, że nigdy nie uzbiera...

 • Weekend w serialach

  .... Niespodziewanie nad ranem w dworku pojawiają się policjanci. "Przepis na życie" odc.10 Dorota przeprasza Jerzego za to, co wyjawiła mu o wypadku. Z płaczem przyznaje, że zakochała się w nim i chciała, żeby(...)... miłość! Natan musi wziąć urlop. "Anna German" odc.9 Piosenkarka odzyskuje sprawność. Nagrywa kolejne płyty oraz koncertuje. W 1972 roku wychodzi za mąż za Zbyszka. Wkrótce zwierza się ukochanemu...

 • "Baron24": Iwona Bielska dla aktorstwa zrezygnowała z kariery... sportowej

  ...swoją witalnością i entuzjazmem - powiedziała o swej koleżance z planu "Przepisu na życie" Dorota Kolak, czyli serialowa Irena Adamowicz. Niewiele brakowało, by Iwona Bielska nigdy nie została aktorką(...) Doroty Kośmickiej-Gacke jako ciotka Frani (Agnieszka Dygant) w "Niani" i matka Heli (Anna Guzik) w "Heli w opałach". Od marca Iwonę Bielską będziemy mieli możliwość oglądać w kolejnej komediowej...

 • Polskie hity na wiosnę 2013

  ...z Magdą będzie kwitł, ale na własne mieszkanie przyjdzie im jeszcze poczekać...  "Przepis na życie", sezon 4. 13 odc. Premiera 24.02, TVN, Niedziela, godz.: 21.00 Czy miłosne perypetie Anki(...), w tej roli Anna Dereszowska... Kłopoty, kłopoty... Życie mocno da się we znaki Dorocie Gawron (Daria Widawska). Po porodzie prawniczka błyskawicznie wróci do pracy, gdzie czekają ją poważne...