• Informacje na temat:

  anna andrzejewska

Artykuły na temat: anna andrzejewska
 • "Komisarz Alex": To on porwie Aleksa!

  W 1. odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" pojawi się w gościnnej roli znany z mnóstwa serialowych wcieleń Andrzej Andrzejewski. Zagra Szalonego - przestępcę, który po opuszczeniu więzienia będzie chciał zemścić się na Orliczu (Antoni Pawlicki) za to, że ten przed laty aresztował go i podczas jednej z akcji zabił jego brata.

 • Zbigniew Cybulski i Ewa Krzyżewska: Para z "Popiołu i diamentu"

  Jedna z najlepszych produkcji w historii polskiej kinematografii - "Popiół i diament", zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Andrzejewskiego, w reżyserii Andrzeja Wajdy, wykreował dwie wielkie gwiazdy polskiego kina: Ewę Krzyżewską i Zbigniewa Cybulskiego.

 • "Ślad": Zbrodnie najcięższego kalibru

  ...medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz profesor Anny - Piotr Romanowski (Wojciech Starostecki).  Ślady z analiz laboratoryjnych wskażą zespoły: technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki) i balistyk Kinga Bielska (Marta Jarczewska) oraz programistka Ilona Andrzejewska (Zuzanna Lit) i biolog Jacek Zaręba (James Malcolm).  W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni nieocenienie są...

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • Mateusz Damięcki: "Na horyzoncie rysują się kłopoty"

  .... - Widzę, że karta ślubna staje się problemem - stwierdza tarocistka Anna Kempisty. - Na razie między panem Mateuszem i panią Pauliną wszystko idealnie się układa, ale na horyzoncie rysują się...

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • Peja obraził Kingę Rusin w niewybredny sposób

  Rychu Peja (41 l.) będzie gwiazdą kolejnej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Spotka się tam m.in. z Kingą Rusin (46 l.), którą w jednym ze swoich utworów obsmarował.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • M jak miłość

  ..., Alina Puchała Aktorzy: Małgorzata Pieńkowska (Marysia), Anna Mucha (Madzia), Jacek Kopczyński (Werner), Marcin Mroczek (Piotrek), Katarzyna Cichopek (Kinga), Robert Moskwa (Artur), Andrzej Andrzejewski (Michał, brat Zuzy), Mateusz Janicki (Wojtek), Jolanta Fraszyńska (Zuza), Hanna Mikuć (Krystyna), Zbigniew Stryj (Bilski), Olga Frycz (Ala), Ignacy Wudkiewicz (Mikołaj Zduński), Weronika Wachowska (Ania...

 • Anna Mucha: Jurorka emocji

  Doświadczony juror Michał Piróg zapowiada , że Anna Mucha nie będzie miała w "You Can Dance - Po prostu tańcz" łatwego zadania. Sama zainteresowana przyznaje, że nie ma pojęcia o tanecznych technikach, ale to nie przeszkadza jej w ocenie pracy, wysiłku, czy charakteru uczestników 5. edycji tanecznego show.

Wideo na temat: anna andrzejewska
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.