• Informacje na temat:

  anna bachleda curuś -charakterystyka

Artykuły na temat: anna bachleda curuś -charakterystyka
 • Alicja Bachleda-Curuś znajdzie miłość? Wróżka przewiduje przyszłość!

  Alicja Bachleda-Curuś ( 32 l.) od lat próbuje zawojować Los Angeles, ale ostatnio planuje osiedlić się w Polsce. Czy tu wreszcie ułoży sobie życie? Wróżka na łamach „Twojego Imperium” przewiduje jej przyszłość!

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • ...się niekonwencjonalnego leczenia, ale i płacąc za pobyt oraz zabiegi. Po pogrzebie Anna zaprosiła do Monachium męża przyjaciółki Jacka Welfle z synkiem. Małym Julkiem zajęła się jak własnym(...) Karol odwołał wszystkie mniej ważne zobowiązania. 5. Związek Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata budzi ogromne emocje w internecie, tym bardziej że żadna ze stron jak dotąd nie potwierdziła...

 • Alicja Bachleda-Curuś na Europejskich Nagrodach Filmowych

  Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia, odbędzie się w Berlinie gala wręczenia Europejskich Nagród Filmowych. Prezydent Akademii Wim Wenders zaprosił Alicję Bachledę-Curuś do wręczenia nagrody w kategorii "najlepszy scenariusz".

 • "Na dobre i na złe": Alicja Bachleda-Curuś dostała Diamentowego Klapsa

  Alicja Bachleda-Curuś, czyli niezapomniana Ania Bochenek z "Na dobre i na złe", uhonorowana została w miniony weekend Diamentowym Klapsem - nagrodą przyznawaną podczas największego w Europie wakacyjnego festiwalu filmowego!

 • Khan, Bachleda i Mel Gibson

  Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.

 • Piotr Woźniak-Starak chce odzyskać Alicję Bachledę-Curuś!?

  Pojawienie się Alicji Bachledy-Curuś (31 l.) na festiwalu w Gdyni było sporym zaskoczeniem. Organizatorzy od dawna zabiegali o jej udział w filmowej imprezie, ale niemal do końca nie było wiadome(...) bliscy. Mama Anna – właścicielka warszawskiej restauracji Belvedere – i ojczym Jerzy, król polskiej farmacji, jeden z najbogatszych ludzi w Polsce! Nie na ich obecności jednak Starakowi juniorowi...

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • Alicja Bachleda-Curuś: "Stoją przy niej i karty ślubne, i ciąży"

  Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) może przebierać w facetach jak w ulęgałkach, ale wciąż nie znalazła swego księcia z bajki. Czy to się zmieni?

 • Anna Mucha leci do USA

  Niewiarygodne, ale prawdziwe! Anna Mucha poleci na stałe do Stanów Zjednoczonych. Ważą się jej losy w serial u "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: anna bachleda curuś -charakterystyka
Wideo na temat: anna bachleda curuś -charakterystyka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

Dyskusje na temat: anna bachleda curuś -charakterystyka