• Informacje na temat:

  anna bugajska aktorka

Artykuły na temat: anna bugajska aktorka
 • Agnieszka Kaczorowska: Jestem córeczką mamusi

  ...– wyznała szczerze. Aktorka i tancerka przyznaje, że brak ojca miał wpływ na jej późniejsze sercowe wybory. – Jest taka teoria, że dziewczyny wychowane bez ojca podświadomie szukają opiekuna w starszym(...). Czytaj na następnej stronie... Choć aktorka dwukrotnie sparzyła się miłością, wciąż w nią wierzy. Przyznaje, że jest romantyczką. – Marzy mi się miłość od pierwszego wejrzenia. Potem wspaniały...

 • Janda i Komorowska z orderami

  Aktorki Krystyna Janda i Maja Komorowska zostały uhonorowane francuskim Orderem Sztuk i Literatury. Uroczystość odbyła się w poniedziałek w rezydencji ambasadora Francji w Warszawie. Wzięła w niej udział małżonka prezydenta RP Anna Komorowska.

 • Bożenka z "Klanu" ma romans z żonatym czterdziestolatkiem?

  ...poszła na całość? Matka aktorki, Anna Bugajska, nie kryje oburzenia z powodu tych plotek. "Przykre, że ludzie wymyślają takie rzeczy" - mówi "Twojemu Imperium". "To bzdura, Agnieszka nie jest...

 • Przegląd filmów z Krystyną Jandą

  "Mefisto" Istvana Szabo i "Zwolnieni z życia" Waldemara Krzystka - m.in. te tytuły są w programie retrospektywy filmów z Krystyną Jandą, która w poniedziałek, 24 czerwca, rozpocznie się w kinie Iluzjon w Warszawie. Pierwszego dnia przeglądu aktorka spotka się z widzami.

 • Serialowy przewodnik

  ...w małżeństwie są czymś naturalnym i należy zawsze walczyć o związek. Joanna opowiada Pawłowi o swojej lecznicy i sterylizacji bezdomnych zwierząt. Zduński jest tym wstrząśnięty. Potem rozmawiają o swojej przyszłości. Kasia nie jest zadowolona z pracy w redakcji, gdyż szefowa traktuje ją jak sekretarkę, a nie dziennikarkę. Poza tym znów atakuje ją Anna, zarzucając jej, że nadal próbuje zdobyć...

 • Złote Kaczki za sezon 2009/2010 podzieliły między siebie dwa filmy: "Dom zły" i "Rewers". Mimo iż obraz Borysa Lankosza zdobył aż trzy statuetki, najważniejsza - Złota Kaczka dla najlepszego filmu - powędrowała do Wojtka Smarzowskiego.

 • Królowa Hallewood

  Dla ważnych ról znosi ból i bez wahania daje się oszpecać charakteryzatorom. Jej boskie kształty zainspirowały projektantów samochodu - luksusowego sportowego Vipera 2013!

 • Janusz Głowacki na czele jury w Gdyni

  Pisarz i scenarzysta Janusz Głowacki stanie na czele 7-osobowego jury, które oceni filmy rywalizujące o Złoty Lwy - główną nagrodę 38. edycji Gdynia - Festiwal Filmowy - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Potrójny triumf Kasperskiego

  Wojciech Kasperski, twórca fabularnego filmu "Miasto ucieczki", został najlepszym polskim reżyserem niezależnym. W niedzielę (22 kwietnia) w Warszawie wręczono Polskie Nagrody Kina Niezależnego OFFskary 2007. W miniony weekend Kasperski triumfował także na Oskariadzie (za "Miasto ucieczki") oraz zdobył Nagrodę TVP Kultura (za swój poprzedni film - "Nasiona").

 • Jubileusz Agnieszki Holland

  Agnieszka Holland, należąca do grona najwybitniejszych i najbardziej znanych na świecie polskich reżyserów i scenarzystów filmowych, obchodzi w piątek 60. urodziny.

Wideo na temat: anna bugajska aktorka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.