• Informacje na temat:

  anna camp

Artykuły na temat: anna camp
 • "Jak poznałem waszą matkę": Niespodziewany gość

  Dzwony weselne już biją dla Robyn i Barney’a. Niestety, jeden z gości właśnie odwołał przyjazd. W nowym sezonie nie zobaczymy Ellie Kemper. Zamiast niej na ślubie pojawi się Anna Camp.

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • MET Gala 2019: Anja Rubik jedyną Polką na nowojorskich "Oscarach Mody"

  Modelka towarzyszyła swojemu przyjacielowi, projektantowi Anthony'emu Vaccarello, który obecnie jest dyrektorem kreatywnym domu mody Saint Laurent. Anja Rubik miała na sobie elegancką kreację zaprojektowaną właśnie przez Vaccarello, czym, niestety nie wpasowała się w temat przewodni imprezy, czyli "camp" - przerysowaną estetykę balansującą na granicy kiczu. Na swoim InstaStrories modelka...

 • "Camp Rock" po polsku

  Takiej premiery filmowej dawno w Polsce nie było. Tłumy piszczących nastolatek, czerwony dywan i ściana fotoreporterów. Powód? Polska premiera, kultowego za oceanem, musicalu dla młodzieży "Camp Rock".

 • "Na Wspólnej": Figura na lato

  Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej", nie może się już doczekać lata. - Lato zbliża się milowymi krokami i to jest cudowna wiadomość - napisała na swoim blogu, dodając, zostało jej niewiele czasu, by na nadejście upałów przygotować swoje... ciało! Trzy dni po tym, jak rozpocznie się kalendarzowe lato, Anna Samusionek skończy 45 lat. Aktorka nie boi się upływającego czasu, ale...

 • Ewa i Kuba: Młode gwiazdy w duecie

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Oto ja" w wykonaniu duetu młodych gwiazd Ewy Farny i Kuby Molędy. Utwór zapowiada film "Camp Rock".

 • Rozdano nagrody Emmy

  ...("Saturday Night Live") , Vanessa Bayer ("Saturday Night Live"), Kathryn Hahn (“Transparent"), Judith Light (Transparent"), Anna Chlumsky ("Figurantka") Najlepszy drugoplanowy aktor w serialu komediowym(...) Skarsgård (“Wielkie kłamstewka"), David Thewlis ("Fargo"), Alfred Molina ("Konflikt: Bette i Joan"), Stanley Tucci ("Konflikt: Bette i Joan"), Bill Camp ("Długa noc"), Michael Kenneth Williams ("Długa noc")

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  Mija dokładnie 10 lat od debiutu teatralnego Anny Dereszowskiej. Aktorka znana z wielu ról teatralnych, filmowych i serialowych, od niedawna sprawdza się również w roli wokalistki. Prywatnie matka i rajdowiec, bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych Polek.

 • Nominacje do nagród Emmy 2017

  ..."), Kathryn Hahn (“Transparent"), Judith Light (Transparent"), Anna Chlumsky ("Figurantka") Najlepszy drugoplanowy aktor w serialu komediowym: Alec Baldwin ("Saturday Night Live"), Louie Anderson(...): Bette i Joan"), Stanley Tucci ("Konflikt: Bette i Joan"), Bill Camp ("Długa noc"), Michael Kenneth Williams ("Długa noc")

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

Zdjęcia na temat: anna camp
Wideo na temat: anna camp
 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna camp